Jump to content

K: Megane Grandtour 2007 stražnji spojler


Igor1986

Recommended Posts

Kupujem stražnji spojler za Renault Megane Grandtour 1.5dCi, 2007g s trećim štop svjetlom kao na slici

Clipboard01.jpg

Link to comment
Share on other sites

Je bas tako, jel ti poznat scenarij XD
Ma bio sam na autoputu i odletjeo mi a nisam nikako mogao stati da ga pokupim srecom da nije nikoga iza pogodio.. pokusavam sada naci drugi ali vidim da na njuskalu svi koji su imali su prodali vecinom pa izgleda da je to malo cesci problem

Link to comment
Share on other sites

pa kaj nisi bio na opozivu? mi smo uredno dobili doma postom da se javimo u servis da se to ucvrsti dodatno...

Link to comment
Share on other sites

I koji nisu dobili opoziv u servisu će staviti 2 kopče ako se javiš.

Link to comment
Share on other sites

Nisam ništa dobio, auto sam kupio u 10mj. kakav opoziv ako mozete pojasniti i gdje da se javim? Ja sam u Virovitici...
Mata71, problem mi je što više nemam spojler na koji mi mogu staviti kopče. Poslao sam upit u Baotić i cijena im je 2261kn?!

Link to comment
Share on other sites

Kužim, ali kad nabavis odi u ovlašteni i stavit ce ti 2 kopče pvc. Nece vise biti struganja spojlera od krov na vručinama kad otvaras prtljažnik nit ce moći otpasti.

Link to comment
Share on other sites

Ok, hvala na savjetu ;)
E sada da li znas gdje mogu naci polovni spojler? Ili ako tko ima slobodno neka se javi :)

 

Link to comment
Share on other sites

Je bas tako, jel ti poznat scenarij XD
Ma bio sam na autoputu i odletjeo mi a nisam nikako mogao stati da ga pokupim srecom da nije nikoga iza pogodio.. pokusavam sada naci drugi ali vidim da na njuskalu svi koji su imali su prodali vecinom pa izgleda da je to malo cesci problem

Na vrijeme sam dobio poziv servisa da dodatno učvrste spojler,ili ako sam auto prodao da javim podatke novog vlasnika.

I stavljaju/lijepe 3 pvc kopče a ne 2.

Link to comment
Share on other sites

Mata hvala ti. Poslao sam mu upit pa cemo vidjeti sto kaze.

Link to comment
Share on other sites

Na frendovom su stavili 2.

Razlika u servisu emoji16.png

Meni su stavili 3,jednu u sredini i dvije na rubovima.

Link to comment
Share on other sites

Može još jedno pitanje, naravno ne može biti jednostavno pa mi bas krajem mjeseca dolazi registracija tj. tehnički. Da li smije ići na tehnički bez tog spojlera? Pretpostavljam da ne ali evo da pitam da znam koliko mi je hitno da to pribavim ;)

 

Edited by Igor1986
Link to comment
Share on other sites

Mislim da nećeš proći tehnički bez spojlera jer fotografiraju auto a nedostaje ti i treće stop svjetlo.Kolega je imao napuknutu stražnju lampu pa nije prošao,morao posuditi lampu za tehnički .

Najbolje da odeš u stanicu i pitaš.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Bok dečki, evo samo da javim vezano za spojler čisto savjet ako se još kome dogodi slična situacija. VEEEEEEEELIKO hvala riceburner mata73 i trigi

što su spomenuli opoziv. Kopkalo me to stalno jer sam se raspitao u trgovinama i cca 2200kn je bio spojler i kontaktirao sam Renault Hrvatska u nadi da ću preko njih moći kupiti nekako možda i malo jeftinije no na kraju je bilo tako da su mi priznali da je to bila tvornička greška i oni su platili spojler, kopče i svjetlo moje je bilo jedino da platim lakiranje koje je bilo 400kn i bio sam više nego zadovoljan jer nisam morao platiti onu prvu cifru tako da je ovo odlično ispalo ali eto da dečki nisu spomenuli opoziv ne bih se ni sjetio kontaktirati Renault pa ako se kome dogodi bolje da prvo pitaju tamo pa vide što se da napraviti a onda dalje da ne kupuju bezveze dijelove ;)
Puno hvala dečki.
Lijep pozdrav,
Igor

Link to comment
Share on other sites

super, sad samo gas dalje :D al tu i tamo provjeri prije duljeg puta po autobanu da se kaj ne klima :yeah:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.