Jump to content

Čudan problem sa elektronikom


zdravkoRi

Recommended Posts

Evo auto danas bio na popravku kod elektroničara.Otisao je neki dio u kompjuteru ali nisam zapamtio točno što je zamjenjeno,kao neki softver tako nesto.Uglavnom kvar je koštao 1500 kn.(bez računa).Nadam se da će me sada neko vrijeme služiti kako treba.

Kazes otisao ti je softwer i uzeo ti 1500 kn bez racuna...ajde bar je djelove imao ??

Link to comment
Share on other sites

Zapamtio ja ili ne zapamtio svejedno je jer najbitnije je da je sada auto ok.Vjerojatno je lik dobrano zaradio na meni a ja nisam imao izbora,tj morao sam ga napraviti kako god.Auto je napravljen u par sati ( pustio sam ga u 9 ujutro a dosao po njega u 16 h) a sto je točno čovijek napravio ja to nikad neću saznati.Može on meni svasta prodavat.

Kazes otisao ti je softwer i uzeo ti 1500 kn bez racuna...ajde bar je djelove imao ??

Da i meni je čudno da je odma imao i djelovedjelove baš za megan s obzirom da popravlja sve aute .A jbg zaradio je na meni ali bar auto radi a ja nisam mogao drugačije. 

Link to comment
Share on other sites

Nemam pojma sto je softwer jer ne bavim se time :nezna:  znam da je nesto vezano za komp.ali sto tocno pojma nemam,to je vjerojatno samo termin.

Nesto mi je čovijek objašnjavao da komp. nemože dignut sistem pa je u priči spominjao i softver.

Link to comment
Share on other sites

Ali si ti nagle kupio :)

 

Bitno da radi auto :)

Link to comment
Share on other sites

čekaj, imaš 37 godina i ne znaš što je software? Sigurno se šališ. Molim te proguglaj taj pojam

Link to comment
Share on other sites

Nemojte sad natezati čovjeka već mu najlogičnije objasnite.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.