Jump to content

Media Nav - Clio IV


Renault_Mario

Recommended Posts

Ove na MediaNAV-u nemaju. Recimo ja sam stavio karte iz Q4 2019te, i to su samo karte. uz karte su i ove interesne točke kao što su pumpe, restorani i slično i trebao bi biti info o kamerama, ali to je sve iz tog perioda. Nije najaktualnije kao recimo Google maps. E sad za Tomtom ne znam, ali ja bi rekao da je ista stvar.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Pozdrav, imam pitanje. Napravljen je update MediaNav na verziju 9.1.3, i nakon toga sam primjeito da mi je nestalo s monitora stavka ukupna potrošnja goriva. 

Ukupnu potrošnju vidim normalno na putnom računalu na kokpitu.

Da li se nekome događalo već nešto slično ili je možda ta stavka "izbačena" s novijom verzijom?

Screenshot_3.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

sve normalno radilo nakon gašenja i stajanja od par sati ne očitava više SD karticu

dali je neko imao takvu situaciju kako popraviti ?

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 5 months later...
  • 7 months later...

ima netko link koji radi za medianav mape? po mogućnosti 2022 al može i ranije

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.