Jump to content

Servis u Osijeku


igor2307

Recommended Posts

Forumaši,

zna li netko dobar servis ili dobrog mehaničara za Renault a da naravno nije ovlašteni servis? Vozio sam auto kod 2 mehaničara u Čepinu koji su dobri ali ne mogu se više zezati s njima jer malo malo nemaju vremena, živaca, u prevelikoj su gužvi itd....
Hvala!

Link to comment
Share on other sites

Ja vozim u Klisu kod Vese ili u Tenje kod Igora(Vuković mislim) nisu specijalizirani al dosad sve uspjesno rijeseno cak i neke stvari za koje sam se vec bio pomirio da ce me kostati. Uvijek korektni i sa cijenom prihvatljivi

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Forumaši,

zna li netko dobar servis ili dobrog mehaničara za Renault a da naravno nije ovlašteni servis? Vozio sam auto kod 2 mehaničara u Čepinu koji su dobri ali ne mogu se više zezati s njima jer malo malo nemaju vremena, živaca, u prevelikoj su gužvi itd....
Hvala!

Imam dva koji servisiraju moje vozilo pa to ti valjda govori nešto. Josip u Antunovcu i Ivan u Brijestu. Oba su jako dobra. Za detalje javi se na pm ;)

Link to comment
Share on other sites

Tko ti je radio iz Cepina i zasto si bio nezadovoljan?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tko ti je radio iz Cepina i zasto si bio nezadovoljan?

Znači uopće mi nije notifikacija došla za ovu poruku -.-

ugl, kako sam napisao nije da sam nezadovoljan nego su jednostavno prezauzeti i neda im se nekad zezati s kojekakvim stvarima. Ne želim imenovati nikoga u smislu da ih blatim ili nešto slično tako da ipak neću napisati no i dalje tražim nekoga.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.