Jump to content

Renault Mégane Grand Coupé


Stigy69

Recommended Posts

Pozdrav,

Vidim da nema tema o ovom modelu.

Insteresiraju me iskustva eventualnih vlasnika ili ako je netko bio u salonu,gledao,neka napiše iskustva.

Dobro mi izgleda model,sviđa mi se i auto i cijena :)

Ono što me također interesira je kvaliteta ugrađenih materijala s obzirom da se sedan radi u Turskoj,dal je unutrašnjost isto kvalitetna kao i u kraćoj verziji koja dolazi iz Španjolske ako se ne varam.

Unaprijed hvala na odgovorima.

Lp

Link to comment
Share on other sites

 

Ono što me također interesira je kvaliteta ugrađenih materijala s obzirom da se sedan radi u Turskoj,dal je unutrašnjost isto kvalitetna kao i u kraćoj verziji koja dolazi iz Španjolske ako se ne varam.

Da , dijelovi interijera se rade u istoj tvornici .

Link to comment
Share on other sites

Da , dijelovi interijera se rade u istoj tvornici .

Ali se sklapaju u različitoj tvornici (Španjolska i Turska) tako da standardi kvalitete jesu isti, ali neće biti isti. U Renaultu kvaliteta materijala nikad nije bila problem, ali kvaliteta izrade uvijek je.. Drugim riječima, možeš očekivat da će škripuckat, bez obzira da li je auto Španjolac ili Turčin.. 

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Imam(o) grandcoupea, ništa ne škripi... Predstavit ću ga samo da ulovim vremena.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Imam(o) grandcoupea, ništa ne škripi... Predstavit ću ga samo da ulovim vremena.

Planiraš li uskoro neko predstavljanje Grancoupe-a, nestrpljivi smo :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ono što ja ne mogu nigdje naći su podaci o performansama za Grancoupe 130dci. Prvenstveno me zanimaju podaci o masi vozila, ubrzanju 0-100km/h i maksimalnoj brzini. Ako netko ima te podatke molio bih da ih ovdje objavi.

Link to comment
Share on other sites

Masa vozila s vozačem 1.501 kg, ubrzanje 10.5, maksimalna brzina 201 kmh.

Edited by direstraits
Link to comment
Share on other sites

Uh, debeljko. Moj stari megane 1000kg, Scenic 1445kg suhe težine. Too much

Šlapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Pozdrav

Koliko vidim nitko baš nije upoznat sa modelom  Grand Coupe.   

Naime ja još čekam isporuku koja traje po njihovim riječima 3 mjeseca. Prošla su skoro dva mjesece i pomalo sam nestrpljiv.

Uglavnom oprema je INTENS MOTOR dci 115

Od dodatne opreme stavljeno je sve osim kožnih sjedala i panoramskog krova.

Neko ima nešto slično?

 

Link to comment
Share on other sites

Imam ja 1.6. dci, kupljen u 7. mj prosle godine trenutno na 16000 km. Uzeo sam takodjer intens opremu, a od dodatne opreme led svjetla, paket sjedala + koza, paket look 18", amb. osvjetljenje i paket sigurnost. Zasad sve ok, osim što sam 2 puta isao na podešavanje vozackih vrata jer su gornjim dijelom malo ribala o vrata iza. Inace auto super vuce, malo trosi, cvrčci sto su se nesto sitno culi ljeti zasad su nestali pa cemo vidjeti opet u ljeto. Mjesta ima ko u prici, svidja mi se završna obrada auta iznutra, barem u odnosu na stari megane 2 koji sam vozio. Nikakvih drugih problema nisam imao i stvarno sam prezadovoljan. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, daddycool19 said:

Imam ja 1.6. dci, kupljen u 7. mj prosle godine trenutno na 16000 km. Uzeo sam takodjer intens opremu, a od dodatne opreme led svjetla, paket sjedala + koza, paket look 18", amb. osvjetljenje i paket sigurnost. Zasad sve ok, osim što sam 2 puta isao na podešavanje vozackih vrata jer su gornjim dijelom malo ribala o vrata iza. Inace auto super vuce, malo trosi, cvrčci sto su se nesto sitno culi ljeti zasad su nestali pa cemo vidjeti opet u ljeto. Mjesta ima ko u prici, svidja mi se završna obrada auta iznutra, barem u odnosu na stari megane 2 koji sam vozio. Nikakvih drugih problema nisam imao i stvarno sam prezadovoljan. 

Hvala puno na infu, nadam se da će moj stići prije roka od tri mjeseca. Stvarno ga dugo čekam jer nije bilo proizvodnje dizela.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam narucivao u 5. mj. prosle godine i rok za isporuku su mi dali nekih 2 mj. Auto mi je cak dosao tjedan dana prije roka tako da su me ugodno iznenadili. Znam kako ti je, nikako ga docekat :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ovo nikako dočekati stvarno me jede.? Mislim da ču pričekati još dva tjedna, a onda nakon toga pokušati saznati kad napokon stiže.

Nadam se da se uskoro javim sa slikama.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozdrav,

 

Nadam se da nekoga zanima, zvijer je stigla. I u pravom smislu riječi zvijer.

Utorak je bila isporuka, i već prvi dan sam napravio 750 km. Vjerujte mi bez ikakvog umora. Noćna svjetla su me oduševila pogotovo automatsko mjenjanje kratkih i dugih svjetala.

auto je fenomenalan. Iako je dio autoputa bio zatvoren relacija zg-du bez umora.

Oprema je vrhunska R link 2 fenomenalan. Buni me jedino rezervoar koliko sam skužio zapremnina oko 45l.

Udobnost vrhunska dosta mi je trebalo vremena da sve pohvatam ali zasada su dojmovi vrhunski.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.