Jump to content

Kupnja lagune, uvoz?


domba92

Recommended Posts

Kupuj!

Evo gledam kako to odraditi. Skupi slep...

Mislim da cu djelove u svoj auto, alat i frenda za suvozaca i to sloziti gore i na table dofurat.

Bas poslao upit za zoll table pa cekam info

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Zaboravi na to.

Sigurno ce ti falit more djelova. Pa ces traziti dijelove po DE. Placati ih gore zlatom. Izgubiti 3 dana i na kraju platiti sve vise nego bi te slepa dosla.

Spusti jos nesto cijenu, ukalkuliraj slepu u cijenu i to dopeljaj u HR i onda slazo tu.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Zaboravi na to.

Sigurno ce ti falit more djelova. Pa ces traziti dijelove po DE. Placati ih gore zlatom. Izgubiti 3 dana i na kraju platiti sve vise nego bi te slepa dosla.

Spusti jos nesto cijenu, ukalkuliraj slepu u cijenu i to dopeljaj u HR i onda slazo tu.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Da imam C kategoriju nebi mislio nego uzeo prikolicu ali nemam pa je onda komplikacija...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Plati nekom prijevoz 400-500 €.

Za te novce sigurno ima more njih koji ce vozit. Sigurno ce ti ispast bolje.

Samo zollke su ti 100 il 200€, ovisno koliko vrijede. Placas vinjete, cestarine, gorivo za drugi auto za nazad. j**es se par dana.

Bojim se da ces tesko izbjec neke nenadane situacije gore oko osposobljavanja auta.

Po meni ti je suludo ista drugo osim dopeljat auto doma i slozit ga u roku za placanje svih troskova unosa.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Plati nekom prijevoz 400-500 €.

Za te novce sigurno ima more njih koji ce vozit. Sigurno ce ti ispast bolje.

Samo zollke su ti 100 il 200€, ovisno koliko vrijede. Placas vinjete, cestarine, gorivo za drugi auto za nazad. j**es se par dana.

Bojim se da ces tesko izbjec neke nenadane situacije gore oko osposobljavanja auta.

Po meni ti je suludo ista drugo osim dopeljat auto doma i slozit ga u roku za placanje svih troskova unosa.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Najjeftije sam nasao za 700€ , kazu svi francuska skupa za vozit kamion

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Previdio sam Francusku, iako ne znam da ima razlika medu zemljama, mislio sam da je okvirna tarifa ovisno o km.

Moj savjet, iako vjerujem da si pitao. Probaj sa Horvatom, meni je on davao uvijek dosta korektne ponude.

Generalno si daj vremena koji dan i probaj nac najbolju ponudu za prijevoz.

Jer moj stav je i da ti je i 700€ prijevoz, mislim da bi na kraju bolje prosao. A vjerujem da moze jeftinije.

Stvarno moj stav. Al gle. Dosta je to raskupusano naprijed lijevo. Lako za mehaniku, djelove ovjesa. Al kolko je struje moglo dobit, nekaj kaj te moze ubijat da ne skuzis kaj je. Kaj ti moze sto i jedan sustav remetit. Na kraju ces gore trazit ovlasteni i Clip i zlatom placat da ti opce elektronika radi. Moze te neko crijevo zezat, more stvari koje nemres ti da si ne znam kakav mehanicar znat prek slike. A ocekivat da ce ti gore lik rec tocno svaku stavku, ma da uostalom i moze i on znati opce svaku stavku je maltene nemoguce.

Sve bi to bila divna avantura prije 20 godina kad si sa par kljuceva na cesti generalku napravio, al ovak se bojim da je puno veca vjerojatnost da imas nocnu moru, a ne pozitivnu avanturu.

Gledaj samo ovako, da ti sve ide savrseno. Imas trosak auta kojim ides gore. Tank goriva, vinjete, klopa za kolegu pa makar da nosite sendvice od doma. Ne znam kak sve mozete rjesit bez bar jednog nicenja. Nazad imas po tank goriva za 2 auta, 2x vinjete, cestarine. Ja iskreno ne znam kak mozes proc ispod 500€. I to pricam da ti fremd il neko ide s tobom za dabe i sve.

A di je tu da i najmanja sitnica ode ukrivo, da izgubis dodatni dan. Da ti sitnica gore iznije parsto € da pokrenes auto, ma znas i sam more zajeba potencijalnih.

Ako ti je ulazna cijena dobra, a je, malo jos probaj kockat i spustit cijenu nekako. I plati slepu sta god kosta...

Velim, u sto € si da ti sve ide savrseno, a tesko da ce ic. Sa tvojim i frendovim izgubljenim danima, kilometrima i kilometrima na outu. Pod autom, oko auta. Ne vidim potrebu da si to netko radi.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Uzmi prijevoz, ali možda da pričekaš kad imaju baš jedno mjesto slobodno na kamionu pa te ubace povoljnije. Ne bi se trebao žuriti.

Link to comment
Share on other sites

Previdio sam Francusku, iako ne znam da ima razlika medu zemljama, mislio sam da je okvirna tarifa ovisno o km.

Moj savjet, iako vjerujem da si pitao. Probaj sa Horvatom, meni je on davao uvijek dosta korektne ponude.

Generalno si daj vremena koji dan i probaj nac najbolju ponudu za prijevoz.

Hvala sa glasu razuma...

Ma imam za auto i djelove a fali za prijevoz...

Ostavit cu malo da odstoji pa ako je jos u ponudi za tjedan - dva ...

Treba neki fuš odraditi u meduvremenu [emoji16]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Auto kupljen i dolazi uskoro.

Otvorio sam novu temu u projektima pa će tamo biti više slika

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.