Jump to content

K: Vagu za bebe


riceburner

Recommended Posts

Trebam vagu za bebe, vise nego pozeljno rezolucije 5g...

Ako nekome stoji u ormaru/tavanu i hoce se rijesiti prosim lepo na PM...

Link to comment
Share on other sites

Rice jel to trebamo nesto cestitati ili se samo pripremas??

Link to comment
Share on other sites

Imam ti ja vagu novu i racun. Mislim da 1000kn platio. 

Dam ti je za 400 kn ako oces. Sliku ti saljem na mob. 

Ima hrpe funkcija. 

Edited by zeko
Link to comment
Share on other sites

ja sam svojega vagal na kuhinjskoj + tacna :zubo:... da se pokrpas dok ne nabavis pravu :dobroje:

 

to sam prvo mislio, ali protvan :) imam neku sugavu do 3kg kuhinjsku :aua:

Link to comment
Share on other sites

to sam prvo mislio, ali protvan :) imam neku sugavu do 3kg kuhinjsku :aua:

ima u lidlu il gdje vec za sicu, ide do 5 kg mislim... moj je startal s jedva 2500, a vaga isla do 6 il 7 kg mislim... plasticna tacna s dekicom mozda pol kile... tak da smo mogli relativno dugo pratit.

Cak je i patronazna dolazila sa svojom profi, frisko kalibriranom vagom, i mjerila svaki put cudnije i cudnije vrijednosti koje uopce nisu pasale s mojima. Ustanovili smo na kraju da je moje mjerenje bilo preciznije LOL. Postavil sam ju na stol (vagu, ne tetu) i usporedil kilu brasna na njenoj i mojoj. Isto tak s 2 kile. Njena bila skroz u kukiju.

Ocu reci da za pratit kilazu vlastitog dijeteta tih prvih par mjeseci nije bas nuzna "vaga za bebe".

Edit... e da, mjeril sam ga prije i poslije sisanja, posto u pocetku nije bas glatko islo, a hranjenje je bilo presudno prvih tjedana, pa sam uvijek znal cca kolko je popil gazda :zubo:

 

 

Edited by pere
Link to comment
Share on other sites

Moji su na očigledno rasli i kisali (kao kvasac na toplom) pa nije bilo potrebe za vagom. :hahahe:

 

Rice. Možda ti je lakše/jeftinije nabaviti kuhinjsku vagu koja može više kila izmjeriti

Link to comment
Share on other sites

svi imamo doma neke fensi kuhinjske flat kuhinjske vage, naravno bez HOLD funkcije i kad stavim gore protvan/tacnu vidim display jok :)

a neka podmetanja ispod tacne ne dolazi u obzir :) nesto sam nanjuskao, cekam jos neke odgovore pa se bu nekaj resilo...

btw malecka je na 1990g i ide pomalo prema gore...:yeah:

Link to comment
Share on other sites

ma ne treba vam "djecja" vaga uopce. Mi princa vazemo na obicnoj ljudskoj digitalnoj

prvo stanem ja i izmjerimo tu mizeriju

onda izmem njega da je na meni , vidimo koliko je to, velika cifra neka bude, problem je u malom ocito

oduzmemo manji od veceg broja.Naravno, netko ce rec da to nije precizno, e pa mjerile su nakon nas i patronazna i pedijatrica i nije bilo nekih odstupanja, ma nije bilo vise od 100g odstupanje!

 

 

Link to comment
Share on other sites

sve je to ok za redovno rodenu djecu bez problema, ja prvi ne bi kupovao specijalnu vagu, jer ne volim da me sisaju za pare, ali da u prvom redu supruzi olaksam

stvar htio sam bas set and forget soluciju... uglavnom kupio rabljenu top stanje, s ambalazom (made in germany), za cetvrtinu cijene nove :respect:

donio sa sobom iz labosa utege umjerene na mikrograme (calibrated in germany) :yeah:

provjerio par vrijednosti, dao coveku novce i donio doma :wavey: ubacio frisko napunjene eneloopice i vaga ceka da curke puste iz bolnice...

:dance;

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.