Jump to content

K: Mali hladnjak od klime


Kuxkt

Recommended Posts

Ekipo trebam pomoć za svoj klijača 1,5dci 2004 godina 48kw upravo došao od frenda servisera i veli neće klima hladiti kad ti je "propišao" mali hladnjak...ima li možda netko da mu ne treba ili znate gdje bi se dao nabaviti isti po nekoj razumnoj cijeni?!

Unaprijed zahvaljujem,

?

M.

Link to comment
Share on other sites

ne kupuj polovni, previše je posla da se ponovo radi ako isti dogodine propiša. Ja sam stavio novi Nissens kiler na megana. Ima upola manje posla za skinuti ga nego kod Clia, a uzelo mi je cijeli dan. Cijena ispod 300 kn

Link to comment
Share on other sites

ne kupuj polovni, previše je posla da se ponovo radi ako isti dogodine propiša. Ja sam stavio novi Nissens kiler na megana. Ima upola manje posla za skinuti ga nego kod Clia, a uzelo mi je cijeli dan. Cijena ispod 300 kn

Na taj način sam nekako i sam razmišljao da ne kupujem mačka u vreći već sa uzmem novi..neka preporuka za trgovinu?!

Link to comment
Share on other sites

Tu ti ne mogu pomoci vise od googlea, kupio sam u Splitu, a to ti nije bas usput.

Šlapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ma možeš moji prijatelji vatrogasci su kod tebe dolje ? (šalim se) budem ja već ovdje negdje našao hvala ti puno

Link to comment
Share on other sites

Imam ja, polovni, stoji mi na tavanu. Ako se predomislis, javi..

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Šta nisam ranije pogledao...naručio novi u intercarsu u svakom slučaju hvala ekipo ? 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dodatak: novi zaplet / rasplet koji možda nekome posluži...

Nije hladnjak u pitanju uopće ni bio..kad su rastavili sve hladnjak je ispravan ali gumice na onoj "kapi" šta sjeda na hladnjak su popustile i na tom djelu se pokazala boja..trebalo je sve ispolirati staviti nove gumice i ponovno napuniti klimu..za sada evo tjedan dana sve drži i hladi kao u frižideru ?

 

Link to comment
Share on other sites

odlično, nadam se da su ti vratili lovu za hladnjak ako si ga već bio kupio

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.