Jump to content

Displej twingo


joskojolevukusic

Recommended Posts

Tijekom vožnje se pojavi ovako pa se opet vrati na staro,prije toga minjana ručica za svjetla sad neznam ima li to kakve veze0ac27c8f6548b3712e759da16d23ea55.jpg

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Je li to od Twinga do 2007 displej ili nekog novijeg?

Link to comment
Share on other sites

Pretpostavio sam i zato sam ti tako napisao. Promašio si lokaciju za postavljanje teme - trebalo je u 'Twingo I'.

Inače, mislim da odnekud dobija signale pa sve odjednom uključuje kao da isprobava (što displeji inače i rade pri uključenju samo to mi ne vidimo jer je tako podešeno). Najbolje da neki elektroničar pogleda kontakte.

Link to comment
Share on other sites

skinuti, pogledati ima li oksidacije ili hladnih lemova

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Da ne otvaram novu temu nadovezat ću se na ovu jer se radi o displayu na Twingu 1. Srećom ne na mom već na susjedovom. 

Jučer mi se pohvalio kako je povoljno kupio Twinga iz 2001. g za 7000 kn. Twingo je u savršenom stanju, prešao 83000 km, napravljen veliki servis, nove gume... 

Jedini problem je sto na displayu nema nikakvog prikaza osim što se primjećuje da radi pozadinska rasvjeta. To se navodno dogodilo nakon što je na autu zamijenjen akumulator.

Što mi mogao biti uzrok nisam uspio dokučiti. Provjereni svi osigurači ... Jeli se tko sretao s ovim problemom?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.