Jump to content

Chip tunning 1.5 dCi

Hoky

Recommended Posts

• 11 months later...
  • Replies 382
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Hoky

50

• MilosB

41

• ivan.martinko

33

• zeko

28

Top Posters In This Topic

Popular Posts

S 270 tis je bio prodan... sad je prek 300 kod novog vlasnika i zadnje kaj sam prical s njim je bil i dalje odusevljen s raketom. Clia sam mapiral mozda godinu dvije nakon izlaska iz salona, dakle pra

Naravno da se ne isplati ali... ljudi na svašta troše nofce. Pitanje je kolko si zadovoljan a ja jesam od prvog dana jer se osjetno manje osjetila razlika u ubrzanju sa i bez upaljene klime. Prije, s 

Di ste vi zabrijali ljudi moji sa offtopicom. Tema je nabrijavanje motora za kariole, dizalice i ostala građevinska pomagala Btw jučer sam napravio malo više km, vozikao sam se Pazin-Poreč-Pula ali p

Posted Images

On 02. 10. 2019. at 8:03, Niko33 said:

Like adminu :)
O cijeni nebi jer sam kod njega bio sa svim autima i nešto smo i kompenzirali tak da nažalost.
U principu 250-350€ max
Muha je meni nudil da radi Toyotu na valjcima za 300€ tak da ovo može bit samo manje..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gdje ste mapirali tj gdje se može mapirati auto? i gdje se može mapirati na valjcima? Hvala

• 2 months later...
Black.Tip

Više od 2 godine kako sam remapirao auto i cca 46000 km nemam nikakvih problema. Auto vuče odlično, ekotest mi je 0, apsolutno ništa ne dimi. DPF filter je uredan i čist. Turbina je uredna. Trenutno sam na 188000 km. 

Edited by Black.Tip
  • Like 2
On 07. 02. 2021. at 7:54, Black.Tip said:

Više od 2 godine kako sam remapirao auto i cca 46000 km nemam nikakvih problema. Auto vuče odlično, ekotest mi je 0, apsolutno ništa ne dimi. DPF filter je uredan i čist. Turbina je uredna. Trenutno sam na 188000 km. 

Odlično. Gdje si odradio remap? Koliko te koštao?

Black.Tip
On 11. 02. 2021. at 13:59, MP3 said:

Odlično. Gdje si odradio remap? Koliko te koštao?

Muha mi je odradio mapiranje, platio sam 250 eura s uključenim mjerenjem na valjcima prije, za vrijeme i nakon mapiranja. 

On 14. 02. 2021. at 9:07, Black.Tip said:

Muha mi je odradio mapiranje, platio sam 250 eura s uključenim mjerenjem na valjcima prije, za vrijeme i nakon mapiranja. 

evo sad sam našao i tvoj post gdje si prodavao auto pa si tamo naveo i cijenu.

Black.Tip
On 16. 02. 2021. at 0:00, MP3 said:

evo sad sam našao i tvoj post gdje si prodavao auto pa si tamo naveo i cijenu.

Da jesam. Nemam baš sve info u glavi, ali sam i u temi o autu pisao sve iznose uglavnom koliko me što koštalo. 

• Create New...

Important Information

Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja..