Jump to content

Scenic 2000. god


miki ZD

Recommended Posts

Da li je netko ikada mijenjao one dvije plastične lajsne na krovu što se pružaju od prednje do zadnje šajbe.Obe su se deformirale od sunca pa bi ih probao zamijeniti.

Link to comment
Share on other sites

ako uspijes naci ne deformirane lako se mijenjaju

ja sam ih skinuo na svojem jel sam stavio nosace ali isto su bile deformirane i ispucane od sunca 

Link to comment
Share on other sites

Našao sam polovne u ZG smo ne kužim da li se montiraju od gore kao ono na klik ili se navlače od naprijed prema nazad......stari su iskočili iz ležišta pa baš ne mogu zaključiti kako to riješiti.

Link to comment
Share on other sites

Odozgora na klik idu

Samo moras pazit na ljevu i desnu

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Meni bi dobro došle takve lajsne jer moje su također deformirane skroz. Da li netko ima možda? Hvala

Link to comment
Share on other sites

ja sam svoje skinuo s megana prije 5,6 godina. Ne fale mi nimalo. Interesantno, phase 1 modeli nemaju problema s vitoperenjem tih lajsni

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.