Jump to content

ogrebana cijela strana procjena


ivan.martinko

Recommended Posts

žena mi jutros krstila meganea na parkirnosm stupiću.. pojačana glazba u rikverc i rrrrr dok nije poteglo od prednjeg skoro do zadnjeg blatobrana..

kolko bi to moglo koštati i jel treba mijenjati vrata? ovo odozada mislim da se da izravnati, a vrata mislim da treba druga, rabljena i pofarbati..

ne naravno u nikakvom ovlaštenom jer auto je star 10 godina..

kolko bi to moglo koštati.? imate neku preporuku u zg, jer to u roku 2 tjedna trebam sanirati kad počnem raditi 21.8 auto mora bit ok..

IMG_0570.JPG

IMG_0571.JPG

IMG_0572.JPG

Link to comment
Share on other sites

Moj savijet bi ti bio da nabaviš druga vrata u istoj boji negdje na kakvom otpadu ili na oglasniku i samo zamjeniš,eventualno prebaciš sa svojih vrata na druga ako su gola (bez podizača, kvake, brave itd....)

A ovaj dio iza će morati limaru na ispravljanje i farbanje barem cijele lijeve stražnje strane..

Ispod 2000-2500kn se nemoj nadati za limarenje + vrata

Link to comment
Share on other sites

puno ti veli. trazi dalje. 
ono nazad se jako lako izvuce. lim je jebeno mekan (da prostis) 

Link to comment
Share on other sites

zagreb je to, evo kod drugog isto.. 200 e lakiranje, 100 po elementu i 100 e posao rastavljanja in ravnanja.. vrata trebam druga..

nađi mi ti u zg jeftinije..

 

plus ak netko ima ili zna gdje ima vrata desna za ovo nek mi javi.. malo je teže jer je sa 2 vrata

Link to comment
Share on other sites

Problem i je sa tanjim limom jer se razvuče i ima ga viška pa neide tako lako sve na mjesto. Taman napravi jedan dio a drugi iskoči. Sa spoterom je nemoguće samom majstoru raditi već treba još jedan par ruku ko će masu držati. Zavarena masa kod izvlačenja otpadne zbog deformiranja tankog lima. Prošao sve to sa službenim, pa mi majstor pikazao kako lijepo ide na Mercedesovim vratima.

Link to comment
Share on other sites

Nađi vrata u istoj boji, ako sam ja mogao možeš i ti. Čisto sumljam da ćeš pogoditi nijansu jer su ove svjetlije boje zafrkane i znaju puno odstupati. Na mojoj laguni je bilo dovoljno naći vrata iste boje i prebaciti ih jer se nijansa savršeno poklapala.

Link to comment
Share on other sites

Nema sanse. 3 vrata uopce da sam nasao par komada i po 800 kn su. Za 5 vrata ova manja su 500 kn i ima ih kakvih hoces i komplet i sve al duga od 3 vrata nema sanse.

i još nekaj, jesu ista vrata (samo lim) od 2004. godine i 2007? 

mislim dimenzije, vijci, i tapicirung paše i sve ostalo?

Link to comment
Share on other sites

Isti su. Razlika je samo kod CC-a

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ovo je zrelo za rastavu braka :yeah::hahahe:

rice.... ne potpaljuj:hahahe:

Link to comment
Share on other sites

Ovo joj je prvi put pa ce proc s opomenom. Inace da pokucam o drvo, nikad nisam bio kod limara. U 24 godine vozackog staza i mopeda, skutera i 5 auta i sluzbenih i mojih nikad. Tak da nemam iskustva. A mehanicar sam si sam pa sam sad ostao zatečen al ok moglo je bit i gore. Da je npr potegnula i prednji blatobran i slicno.

Link to comment
Share on other sites

Uuu, a ja se žalio na moju sto je neki dan malo zadnji blatobran poravnala...

Nek digne brzi kredit i sredi ;)

Šlapatalk

Link to comment
Share on other sites

evo najzdravija vrata koja sam našao, 2006. godina su a moj auto je 2007, nije neka razlika u godištu, vrata ne stanu nikako gepek u megane pa sam morao od frenda uzeti golfa karavana da prepeljam vrata od otpada do limara, tak da je danas kupljeno, oprao sam ih i osušio i odfurao majstoru.. sad je popunjen ovaj tjedan ali u ponedjeljak ujutro smo dogovorili da dopeljam auto i da bude do petka gotov, utorak je blagdan itd.. još sam i lajsne oprao, sa epoksidom zalijepio dve kopče koje su puknute tak da one idu natrag gore.

 

vrata.JPG

vrata1.JPG

vrata2.JPG

vrata3.JPG

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da će majstor polakirati vrata i s unutarnje strane.

Obično to ne rade dok im ne kažeš.

Link to comment
Share on other sites

A ne samo sa vanjske. Lik ima u dvoristu mercedese, accorda iz 2014, golfa 7 tdi i fiat seicento abart na popravku. Lakirat ce sve. I cijelu stranicu ukljucujuci straznji dio iznad poklopca rezervoara uzduz lajsne krova sve do naprijed.

Nisam iso bezveznjaku.

Pravo vrijeme za 

 

Hahah. Zamolio sam ga da mi podmaze vodilice poditaca prozora jer sam to mislio rastavljati. Al da ne moram eto kad je vec sve raskopano bude mi to napravil. Mislim susjed mi je 2 ulice dalje.

Link to comment
Share on other sites

dampiraš vrata da dobiješ duboki tupi zvuk kod zatvaranja, ki na mečki :D

Link to comment
Share on other sites

Ma trenutno mi je samo bitno da se slozi da bude kak spada. Mislim moze se vozit. Malo se teze vrata zatvaraju jer su ocito spigana.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.