Jump to content

Sprica za pranje stakla ne radi


ivan.martinko

Recommended Posts

Danas probam oprat staklo i spricam naprijed a ono ide odozada. Spricam odozada isto ide odozada. Opet naprijed i nista. Nemam sad zivaca rastavljat al jel netko imao takav slucaj.

Vrti motoric al ne sprica naprijed neg samo nazad kak god stisnem rucicu.

Link to comment
Share on other sites

Guma na motoriću je zablokirala. Rastaviti i sa finim brusnim pobrusiti ili kupiti novu pumpicu.

Link to comment
Share on other sites

Malo sam procackao i propuhao crijeva i sad radi.. da nije do rucke, kontakti u rucici to mi je prvo palo na pamet. Ukljucim prednji brisac i pranje a on sprica odozada.. smrdi mi na otopljene kontakte u rucici..

Link to comment
Share on other sites

Kaj je to klipna pumpa, nije centrufugalna? Sad je odblokirao nakon nekog vremena cackanja.

Znaci da bu krepo uskoro najvjeroratnije. Kolko je nova pumpica 200kn ili?

Da pocnem koristiti neku kvalitetniju tekucinu za srakla? Ona intersparova je sad 12 kn 5 litara. A sonax 45 kn. A opet ima ekipe koja vodu fura po ljeti.

Zapravo 10 kn a sonax 50.

1e23e1aa56c2629e6dfe5dd6a875c02b.jpg

Link to comment
Share on other sites

kod mene je inina. Prihvatljiva cijena, dobro pere stakla i dostupna je.

Sonaxa sam znao tražiti po dućanima jer ih je znalo ponestati.

Link to comment
Share on other sites

nebu krepala..napuhne se guma na klipiću..to rastaviš brzo..ona dva torxa odšaraviš s desne strane kaj drže odbojnik i unutarnju zaštitnu plastiku..izvučeš van malo odbojnik,zalegnes i gurneš ruku..i sugurno budeš napipao posudu i pumpu :)

 

Link to comment
Share on other sites

kod mene je inina. Prihvatljiva cijena, dobro pere stakla i dostupna je.

Sonaxa sam znao tražiti po dućanima jer ih je znalo ponestati.

Koliko je inin, 5 litara?

Link to comment
Share on other sites

kupio u tokiću 82kn novu pumpu...meni je zahrđao cijeli motorić...čistio dva tri puta i na kraju shvatio da nema smisla

Link to comment
Share on other sites

nema šanse da tolko dam.. tolko sam platio pumpu vode za mašinu hehe a ne ovu malu smješnu pompicu..

to isto rade 3rd party brendovi.. bilo koja nova je bolja od ove stare 10 godina..

Link to comment
Share on other sites

evo friških cijena ininih tekućina za stakla. 

jutros ispečene 

IMG_20170818_112628.thumb.jpg.e9e9b888fb

pumpa u Vodicama, neznam da li se razlikuju cijene od pumpe do pumpe

Link to comment
Share on other sites

je. ona klasična plava tekućina. 

imaju i novu zelenu neki cvjetni mirisis ali ke skuplja puno

Link to comment
Share on other sites

Zato kupujem intersparov autoglas. 30 kn 5 litri u pocetku sezone a sad 15 kn 5 litri.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.