Jump to content

Megane 1.4 16v podizaci stakla


gogo25

Recommended Posts

Megan je 1.4 16v  2005 g podizaci stakla mu ne rade provjerio sam oba motora,prekidace,osigurace,sajle sve je ispravno problem je sto struja ne dolazi do prekidaca na vratima ja vise nemam ideje sto bi to bilo.I da na motorima nema onog regulatora.Procito sam puno postova ali nisam nasao resenje pa da pitam.

 

Edited by gogo25
Link to comment
Share on other sites

nemoj zaboraviti da su osigurači ispod akumulatora u kutiji.. meni je jednom stao  lijevi podizač i tražio sam osigurač.. nakon što sam ga zamijenio, opet se mučio pa sam skinuo tapecirung i dobro podmazao sve sajle i kontakte.. odonda podizač leti.. sve je bilo suho ko barut, stvaralo veliki otpor i motor je vukao struju a stajao na mjestu.. dobro da nije crko.. crko je osigurač..

Link to comment
Share on other sites

Osigurači za motore podizača stakla su u kabini a osigurač releja podizača je u motornom prostoru.

Link to comment
Share on other sites

Evo na kraju je moralo na servis.Pokvario se UPC nije ugradjen novi nego popravljen stari cijena je bila 400 kn.

Sad dali je to puno ili ne neznam ali sam sretan da radi .

Link to comment
Share on other sites

U kojem servisu si bio?

Vjerojatno je negdje (konektor,bužir) bio loš/izgubljen spoj.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.