Jump to content

Prednje lampe Scenic 1 ph2


kozmo

Recommended Posts

Trebam pomoć-savjet. Plan je danas bio poliranje farova no brzo je propao jer nemogu izvaditi prednje lampe??? Odšarafio sam oba šarafa,odpojio konektore no lampe neidu van.Da li je moguće da moram prvo skinuti branik kako bih izvadio lampe? Ako je to slučaj,kako ga skinuti-gdje su šarafi?

Link to comment
Share on other sites

da moraš branik, pogledaj na yt

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ispolirao sam bez skidanja,prvo zaštitio branik i lim a onda  vodobrusni 1500 pa 2000 i polir pasta nakon toga.Kasnije prešao sa voskom i to je to.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

... ja pokušavan naći na yt baš upravo to kako da izvadim lampu za svog ph II i ne uspijevam nikako... ima za clia, ima za phase I scenica al ovo nikak pa nikak... nadam se da je pravi način negdje između, sve oni to slično šarafe... a lampu razbijenu zamijenit moram :(
ako je netko slučajno nabasao na kakav link negdje dobro bi došao... ;) 

Link to comment
Share on other sites

nema skidanja fara bez skidanja branika. Pročešljaj malo ruski yt

nastavak:

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

aha... vidio to sve... i napravil... malo na žgance, nisam čak ni cijeli branik skidao obzirom da sam samo desni far mijenjao... eno ga svijetli ko betlehem LOL
tnx ljudi ;) 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.