Jump to content

P: djelove za dječju biciklu


petak

Recommended Posts

Dobar dan!

Imam jednu biciklu, skroz malu, koja mi je ostala od djece (narasli su pa koriste veće)

Kotači su 12,5"

Capriolo star.

Problem je u zadnjem kolu. Kuglice ležaja su se raspale i zdrobile te savile osovinu. 

Osovina ima neki čudan navoj kojeg nemogu naći, Promjer sam izmjerio (čini mi se 9mm ili oko toga - zaboravio sam) ali korak navoja nemogu izmjeriti. Čini mi se da nije colni jer "češalj" za colne navoje imam doma.

Da mi treba još bi se ja i potrudio, ali kako su je moja djeca prerasla tako nemam ni neke volje tragati, kopati i popravljati.

Cijelo zadnje kolo (bez gume) se može kupiti novo za nekih 150kn

 

Ako kome treba neki dio ili oče cijelu kompletnu biciklu ovakvu kakva je nek se javi. Inače ide u smeće.

 

Zbog pravila oglasa neka cijena za cijelu biciklu bude 150kn.

 

Evo i slika jedna (zadnje kolo je samo stavljeno radi slikanja - naopako je stavljeno)

IMG_20170822_182820.thumb.jpg.00d5b767bf

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

treba li tkogod dijelove?

Dajem ih samo da ne bacim.

Žao mi, a i čuvam okoliš:yeah:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.