Jump to content

Lagona 3 kožni volan


bura2

Recommended Posts

Pozdrav

Jučer ujutro mi se odjednom počeo volan lijepiti za ruke, dan prije je bilo sve normalno. Bio je izlizan ali se nije lijepio. Ruke su mi bile crne, kad sam stisnuo palac mogao sam dati otisak prsta :) ali sa komadićima kože ( kože od volana :) )

Jel se može to s nečim riješiti ili moram presvlačiti volan?

volan.jpg

volan1.jpg

volan2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Očito su na L3 počeli štediti na nekim stvarima pa su umjesto prave kože stavili skaj. Ako je ovo slučaj onda je jedino zadovoljavajuće rješenje presvlačenje volana.

Link to comment
Share on other sites

Da pogodim, živiš negdje gdje je bilo kiše u pon i uto?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

kod mene isti auto ista stvar, no kako je filip napisao, kad je suho ništa se ne dešava, a kad je vlaga, sav se izljepim...

naravno, vizualno izgleda potrošen u oba slučaja, i biće red baciti presvlačenje volana, a usput i ručice mjenjača...

Link to comment
Share on other sites

moj je na skoro 200 000km i nema tragova ljuštenja

doduše često ga mažem sredstvom za zaštitu kože

kao i sve kožne površine u autu

Link to comment
Share on other sites

onaj Lidlovski jeftilen W5 za zaštitu kože

nije možda najbolje sredstvo ali bolje išta nego ništa

Link to comment
Share on other sites

Da pogodim, živiš negdje gdje je bilo kiše u pon i uto?

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

 

 

Na L2 volan je od prave kože, ali su zato presvlake na ručnoj i mjenjaču skaj. Kod mene su sada sve tri prava koža i naravno da se ne ljušti ništa.

Edited by usrmaatre
Link to comment
Share on other sites

Je, prava koža, ali opet ima svoje trenutke kada se manje i više runi. Kod mene počelo malo iza 200tkm, i izraženije je za vlažnog vremena

Link to comment
Share on other sites

Da, baš je bilo vlage ta dva dana. Sad je dobar i niš se ne ljepi ali ne izgleda najbolje tako da ću morati na presvlačenje. Pošto sam u Dubravi blizu mi je Matus design. 

Jel dobro naprave šavove? Nebi htio da to bude Ok neko da se teško skuži da je išta rađeno na volanu.

Link to comment
Share on other sites

Matus je skup, za tu lovu ima da napravi čudo. Čuo sam da računaju oko soma kuna, ali i da super rade

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pozdrav

Jučer ujutro mi se odjednom počeo volan lijepiti za ruke, dan prije je bilo sve normalno. Bio je izlizan ali se nije lijepio. Ruke su mi bile crne, kad sam stisnuo palac mogao sam dati otisak prsta :) ali sa komadićima kože ( kože od volana :) )

Jel se može to s nečim riješiti ili moram presvlačiti volan?

volan.jpg

volan1.jpg

volan2.jpg

Da li je auto 2010 godiste?

Link to comment
Share on other sites

moj poznanik šoderaš redovito farba izlizane volane prije stavljanja auta u prodaju. Drži vodu dok...

Link to comment
Share on other sites

Kojekakve kreme za kozu zapravo unistavaju kozu (ako je prava) na volanu. To ljepljenje je klasika za kozu s koje se istrosio vanjski sloj onaj najtvrdji, koji je impregnjran raznim kemijama da bude mekan, gladak, itd..

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.