Jump to content

Clio IV (općenito)


android-split

Recommended Posts

Da, za iste one koji imaju DE homologaciju.
To bi bio mali atest od 300kn ili?

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Toliko me ne zanima jer Clia isto nema na popisu.

Šteta jer bi baš volio imat LED-ice a para za tvorničke LED farove nemam.

Link to comment
Share on other sites

Ako zelis bacit novac i dalje imat zuta svjetla onda uzmi NB, ako ne, uzmi cool blue boost. Ja sam prezadovoljan njima. 4g rade, plavkasto lagano, jake dosta...

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

9 hours ago, Ruske said:

Ako zelis bacit novac i dalje imat zuta svjetla onda uzmi NB, ako ne, uzmi cool blue boost. Ja sam prezadovoljan njima. 4g rade, plavkasto lagano, jake dosta...

Sent from my SM-A515F using Tapatalk
 

Koje imaš 55W ili 80W? I jesi li stavljao samo H7 ili i ostale H1 i W5W? I imaš neki savjet gdje u ZG ihmogu uzeti?

Edited by Gogy
Link to comment
Share on other sites

80W ili 100W si odealan recept za izgoriti sjenilo u faru, a moguce i žice u istom koje su pretanke

Poslano sa mog koristećiTapatalk

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Vozio 2g na cupri i 2.5g barem na laguni...nikakvi problemi
80w varijanta

Baci oko na ali express, ebay, croxenon

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nikad nikakvih problema sa sjenilima, konektorima, tehnickim pregledom...
Predivna bijela boja sa plavkastim tonom, nista pretjerano, dosta jake po noci i izdrzljive, barem meni
Testirao sam svakakve kineske ledice, halogenke, sa ovima sam potpuno zadovoljan. Zao mi da nemam na mobu sliku odmah nakon poliranja farova, tad se najbolje vidjelo, ovdje je vec proslo god i pol od poliranja i zutilo se vratilo...ali vidi se da definitivno nisu zute zarulje kao nbl ili obicne od 30kn31f1d35c9d6763e64ae0a0f63b356de8.jpg

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Radi cega? Sta bi isli skidat i citat dal je 55 ili 80...

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ninoo said:

90% da bi te u Zgu za*bavali oko toga.

Ma u Zg najvise i ima tih ilegala i nikad nisam cuo da su kog zezali radi toga...

Ja osobno ne volim bit izvan granica dopustenog i rado bi kaznio svakog ko mi u susret dolazi za uzasnim xenonom i ledom koji mi sprica u oci!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ima ih u Zgu, ali pitanje di su obavili tehnicki. Ja znam hrpu ljudi kojima su prigovarali zbog drugih farova, odnosno zarulja..i trebaju jer se sve vise na cesti vidi svega.

Edited by Ninoo
Link to comment
Share on other sites

Još uvijek ima "200kn u pepeljari" ekipe i to im prolazi. Ja sam bio svjedokom takvog jednog razgovora. Kasnije me isti radnik zafrkavao da mi je naljepnica na filteru plina kriva, pa sam ga samo pogledao i pitao jel tako detaljan bio i uz onog čovjeka ranije kad mu pola toga nije na auto testirao ili pregledao ? Pa smo se gledali par sekundi zaljubljeno...

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, direstraits said:

I? Šta bi? 👀

Pa šta bi bilo, sigurno je otišao po novu naljepnicu i zajebavao se 3 dana oko toga.

Eto ti ovi novi auti... nemaju pepeljaru...

  • Haha 2
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Meni nikad u te 4+ god nitko nije blicao po mraku...evo iznenaden sam, ali bolja iskustva sa halogenkama nemam

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, MB104 said:

Pa šta bi bilo, sigurno je otišao po novu naljepnicu i zajebavao se 3 dana oko toga.

Imam isprintanu naljepnicu na kojoj piše Atiker za ubuduće. Ne može me rušiti radi naljepnice na filteru.

Da se razumijemo, od 5-6 stvari koje tamo njemu pišu u "sustavu", jedna je točna. Atest je napravljen kriminalno loše, bez da je itko doista gledao što se nalazi u autu.

Nije tema, ali kod nas se prema plinu ponašaju svi kao maćeha...

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Vuco said:

Nije tema, ali kod nas se prema plinu ponašaju svi kao maćeha...

👍

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Vuco said:

Imam isprintanu naljepnicu na kojoj piše Atiker za ubuduće. Ne može me rušiti radi naljepnice na filteru.

Da se razumijemo, od 5-6 stvari koje tamo njemu pišu u "sustavu", jedna je točna. Atest je napravljen kriminalno loše, bez da je itko doista gledao što se nalazi u autu.

Nije tema, ali kod nas se prema plinu ponašaju svi kao maćeha...

Broj i naziv filtera se provjerava samo za atest to mora biti tocno.. A kasnije filter plina moze bit bilo koji samo je bitan pritisak radi rada sistema.. . Treba si mu rec da ti nije orginal filter od ulja nije atestiran sa tim motorom... 

Edited by macak
Link to comment
Share on other sites

Kada pregledavam parametre putovanja na displayu (kako je to nazvano u tvorničkim uputama) iza prosječne brzine prikazuje se tlak u gumama, nema ove opcije o servisnim pregledima. To znači da nemam tu opciju ili se ona prikazuje samo pod određenim uvjetima? 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

kako na dotičnom vozilu dati " kontakt " kad se na njemu radi sa dijagnostikom a da se ne ugasi nakon 1 min. pa ponovno ubaci karticu...........

 

Link to comment
Share on other sites

Ubacis karticu i ubacis ga u brzinu. Drzis 5 sekundu gumb za paljenje bez kvacila i stalno ce biti pod kontaktom.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Je li netko imao problema sa ručkom/prekidačem za svjetla?
Naime, prekidač za svjetla na ručki me zeza, nekada neće upalit kratka iz prvog pokušaja ili ih upali na pola sekunde.
Onda malo mrdam prekidač i upali, a nekada radi normalno dok su mi se jučer valjda 5 puta ugasila kratka kada sam po drndavim
ulicama vozio.

Pretpostavljam da je slab pritisak na bakreni pad na PCB-u i da onda gubi kontakt jer ga mogu laganim mrdanjem natjerati da izgubi kontakt.
Najradije bi to rastavio i probao očistiti te malo pomaknuti klizač da ima bolji kontakt ako nije pad uništen, ali gledanjem slika ne izgleda mi baš kao da
će se dati rastaviti a da se može i sastaviti.

Po Dialogysu je to OE broj 255404709R a to je Valeo 251689, nov je oko 700kn, zamjene su i preko 1k dok sam našao samo Meat & Doria 23536 da je 500kn.
Tako da mi se ne kupuje novo ako baš nemoram.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.