Jump to content

Clio IV (općenito)


android-split

Recommended Posts

Samo crijevo je orginal 1400 sad.kupio novu u lagerosu za 380 kn zamjensko.neizgleda mi izgrizeno nego vise ispucano.jos nisam stigao zamjenit.greska je bila obrisana i cim sam dao jaci gas kod obilazenja opet se upalila, ikad dam jaci gas cuje se kao neko piskutanje,ficukanje neznam kako da opisem.slicno na autima kojima je riknila turbina, to pocima negdje od 2000 obrtaja pa nadalje

Link to comment
Share on other sites

meni je jedan 1.5 dci vukao zrak na plastičnom crijevu od turbine do EGR-a desno od motora otišla gumuca u njemu

to se lako utvrdi upališ ga neko ga turira ( drži na 2000 o/min ) na mjestu i čuješ di fućka

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Pašu li čelične felge 16'' rupe 4x100,
205/60R16 92H6.5Jx16 ET40 sa Captura, gume 205/60/16

Na Clio IV?
Gore bi stavio gumu 195/55 R16 87H 16x6.5 ET44 4x100

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Pozzz. U zadnje vrijeme mi je poludio desni žmigavac. Kad upalim sva 4, uredno radi. Kad dajem onaj kratki (3 blinkanja) uredno radi. A kad upalim normalno za desno onda brzo radi. Šta može bit i kako da to otklonim?
Zahvaljujem

Link to comment
Share on other sites

I samo tu žaruljicu promjenit ili?
Stražnji desni slabije svjetli al svi rade (x6)



Link to comment
Share on other sites

Onda te mozda masa zeza negdje 

 

Upali svjetla, stisni kocnicu daj zmigavac i nek ti netko pogleda kaj ti jos blinka osim zmigavca

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Pozdrav ekipa iz sunčanog ST od novog korisnika. Nabavio sam Clio 4 pa ima par pitanja, volio bih barem na neka od njih dobiti odgovor
1. Ugradio bih zaslon za ruku, imate li kakve preporuke konkretnog modela, a da nije neki teški škart koji se klima, cvili i savija?

https://www.amazon.de/-/en/Central-Armrest-Storage-Compartment-Padded/dp/B013QLDU7Y/ref=sr_1_5?crid=24SZOTVXPT0TM&keywords=clio+iv+armrest&qid=1689199163&quartzVehicle=93-11523&replacementKeywords=iv+armlehne&s=automotive&sprefix=clio+iv+armrest%2Cautomotive%2C123&sr=1-5

https://www.amazon.de/-/en/ARMSTER-Centre-Armrest-Silver-Colour/dp/B018PN7R6I/ref=cm_cr_arp_d_product_top?ie=UTF8&th=1

2. Nemam ekran sa zaslonom već onaj obični mali radio, a glavna komandna ploča mi je na Francuskom, mogu li ikako promijeniti jezik?

Edited by UserST89
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Preporučam naslon od tvrtke Rati. 

Link to comment
Share on other sites

Kolega, molim Vas da link bude u www.imefirme.com formatu. 🤣

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Display said:

Imaš link?

Ovaj gore je konkretno za Clio IV 

https://www.amazon.de/-/en/ARMSTER-Centre-Armrest-Silver-Colour/dp/B018PN7R6I/ref=cm_cr_arp_d_product_top?ie=UTF8&th=1

Tvrtka je u Mađarskoj. Možeš na njihovim službenim stranicama pogledati što sve nude i za koje aute.

Ja sam sebi naručio naslon preko amazon.de

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ako se ne varam Renault treba RN normu ne VW normu, dakle zbog ovoga:

image.thumb.png.7bd530cf79dc9d001bb7f5c59e3f80ba.png

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Haha prekul.govno od auta.srecom nisam ga platio ni lipe.uvalit ga nekom za 9 keka i uzet nesto normalno tipa mazda 3 sedan haha

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, klitonije said:

prekul.govno od auta

A možda je samo neko vozio offroad pa potrgao Manžetnu na homokinetičkom pa iscurila mast a ušla voda pa hrđa i eto ga 

Mazda 3 definitivno dobar izbor samo 1.6 dizel i bez brige prst u uho 

Drugi prst na okidač kad zvekne pe es a čudo inženjeringa de ve šest

Link to comment
Share on other sites

Nije ga niko razvalio vec ga vozimo kao da alfu imamo, na sve se pazi.zato i je smece.za.francuze su parfemi i vina a mehinku nek radi svabo i japanac.

 

Dizel vise nikad nemogu sluslat to rokotanje kao da prasad zivi ispod haube.ide brnzin 150 ks automatik

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Vidim da si se ubio od paženja, prije 3god pitao za istu stvar..možda da pojačaš radijo malo vise nego do sad? 
 

 

IMG_9112.png

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

Tad je bilo sa gornje strane ovovje odozdo...pazim ja al renault je govno, nije do mene.

 

Ustvari necu ni mjenjat nist, to nek novi gazda sarafa.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.