Jump to content

Clio IV (općenito)


android-split

Recommended Posts

Jel netko zna, ovi krovni nosaci (skije) sta su na cliu grandtour, jel se mogu skinit za "bojanje" folijom pa vratit?

de5b052b67d7af7ef85f1591da2856fc.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nema ti to nikakve veze sa kupcima iz Hrvatske...
Za nas vrijedi HR zakon koji nam dopušta uvoz do 2200kn po osobi bez plaćanja davanja..



 

Link to comment
Share on other sites

Nema ti to nikakve veze sa kupcima iz Hrvatske...Za nas vrijedi HR zakon koji nam dopušta uvoz do 2200kn po osobi bez plaćanja davanja..


 

? Aaa,moja greska,bravo na ispravku.

Link to comment
Share on other sites

Dekarbonizacija jučer.

Vid'ćemo ima li kakvog efekta. Javim.

Cloi1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zato sta ovaj moj koji je ili vlasnik ili suvlasnik (nebitno) mi je reka da nema toliki utjecaj na malo km. Moj je na 40ak pa mi je reka da mi nije toliko bitno. Jos nisam isa. Al svakako javi dojmove iako mislim da nece bit nekih pomaka. Al bolje je radit npr jednom godisnje bez obzira na kilometre. Nema stete

Link to comment
Share on other sites

Zato sta ovaj moj koji je ili vlasnik ili suvlasnik (nebitno) mi je reka da nema toliki utjecaj na malo km. Moj je na 40ak pa mi je reka da mi nije toliko bitno. Jos nisam isa. Al svakako javi dojmove iako mislim da nece bit nekih pomaka. Al bolje je radit npr jednom godisnje bez obzira na kilometre. Nema stete

Slažem se s time. Od jučer sam napravio 10-ak km, tako da još ne mogu ništa reći ima li promjene. Vid'ćemo. 

Više me zanima oće li na ovoj Gulietti 2.0 mjtd 170ks+remap, sa 200tkm, biti efekta. Doduše, odmah po završetku se osjetio drugačiji zvuk motora, kao da je prodisao. Ali čekam da mi vlasnik javi njegove dojmove.

Gulietta2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mislim 500kn/h i mislim da toliko traje. Na manje km-a moze i manje (pola sata?)

Link to comment
Share on other sites

Mislim 500kn/h i mislim da toliko traje. Na manje km-a moze i manje (pola sata?)

Ja sam besplatno napravio. Ovo je test prije uvođenja usluge u ponudu.

Cijena i trajanje postupka ?

Za osobna i dostavna vozila 500 Kn i 60 minuta. Vrlo vjerojatno će cijena u promotivnom razdoblju biti barem dvostruko niža. 

Odradili smo i jedan Toyotin pick-up...

Toyota3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mazdin pick-up? :)

 

Poslano sa mog Lenovo P1a42 koristeći Tapatalk

 

 

Jbg meni su ti kosooki svi isti :-) Hvala

Link to comment
Share on other sites

Naručen novi K&N 

ws_serve_pic.jpg

jesi već imao k&n ili ga sad prvi put stavljaš?

čitao sam dosta o njima i iako ih generalno ljudi hvale zbog većeg protoka zraka, navodno slabije filtriraju zrak pa može više prašine/prljavštine ući, ali kažem, to je samo ono što sam pročitao ..

Link to comment
Share on other sites

jesi već imao k&n ili ga sad prvi put stavljaš?

čitao sam dosta o njima i iako ih generalno ljudi hvale zbog većeg protoka zraka, navodno slabije filtriraju zrak pa može više prašine/prljavštine ući, ali kažem, to je samo ono što sam pročitao ..

Prvi put ga stavljam :-)

Link to comment
Share on other sites

On je nauljen i to nadoknadjuje manjak suhe filtracije. Ja sam ga mislio staviti al sam odustao kad sam vidio kak izgleda. Doduse postoji konkurencija ali nisam istrazivao kvalitetu. KN za meg2 1.4, smijesan je.

Ima jos BMC koji ipak izgleda vece.. mislim normalna dimenzija a ne skracena.d13ccd88dd69da519f07aecd98d1943f.jpgb321b250f2e605bf438c36d3c77fe7fd.jpg268771cdc0e734d892ea73a13c7de1da.jpg

Link to comment
Share on other sites

Prvi put ga stavljam :-)

svakako javi iskustva s njim, meni je u planu kad dođe red na to :)

On je nauljen i to nadoknadjuje manjak suhe filtracije.

ali ga isto treba nauljiti svako nekoliko jelda?

Link to comment
Share on other sites

prati i nauljiti neznam koliko često, valjda onako često kako se obični mijenja..

Link to comment
Share on other sites

Kada bi trebao promijeniti antifriz u ovom autu?

Na 13000km sam, u njemu je još tvornički, dakle krajem mjeseca će biti godina dana, a razina je malo iznad donje crtice.

Link to comment
Share on other sites

Ja bi ja nekih 2-3 godine mjenjao kocionu, antifriz i ukje u servu.

Ovisno o km.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.