Jump to content

Clio IV (općenito)


android-split

Recommended Posts

Taman posla ovo ovome mome, sta je radija (genijator) u splitu. Kaze mi, nebi prica o tome. Izasa sam iz posla jer su me izvarali.

Antonio?

Link to comment
Share on other sites

Ha ha ou...

Nevezano za ove šarlatane, inače koji racku će ljudima dekarbonizacija motora? Naročito onoih koji su prešli puno km i na kojima su se povećali zazori?

Link to comment
Share on other sites

Jes

Poznajes ga?

Antonio nam je bio u Zadru da nam prezentira rad tog uređaja. Ne znam čovjeka osobno, ali čini mi se sasvim ok momak.

Link to comment
Share on other sites

Ja ga poznajem 10+g. Uredan je. A evo kako kaze, izasa je iz genijatora. Kad je napisa da nebi o tome, nisam ga dalje nista pita. Ocito ima razloga.

Link to comment
Share on other sites

Nevezano za ove šarlatane, inače koji racku će ljudima dekarbonizacija motora? Naročito onoih koji su prešli puno km i na kojima su se povećali zazori?

:nezna:

Ok bi bilo počistiti smeće iz EGR sistema ali to ne ide bez fizičkog skidanja i čišćenja.  

Link to comment
Share on other sites

Ok EGR i usis, to i ja radim s vremena na vrijeme. Ali čistiti kompletan motor od  naslaga nema smisla.

Link to comment
Share on other sites

Navodno visoke temperature izgaranja spale čađu i očiste motor. Navodno 20ak minuta vožnje u visokim okretajima s povremenim ubrzanjima je dovoljno da spali nataloženu čađu s karika, svjećica, katalizatora i sl.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Naručio sam nove gumene tepihe (komplet) i gumenu kadicu za prtljažnik

Tepisi 235kn, kadica 214kn

Javim kakvi su kad dođu za koji dan

ws_serve_pic (1).jpg

ws_serve_pic.jpg

Link to comment
Share on other sites

kako ovaj auto natankat do vrha?

Na poklopcu rezervoara piše "max 3 clicks", ja sam to shvatio kao 3 klika pištoljem, kad natočim tako i 3 puta se otkoči ručica pištolja, onda natankam do predzadnje crtice (kao na slici), zadnji put sam 4 puta stisnuo ručicu i tank sam napunio do malo iznad predzadnje crtice .. dakle, kako da ga natankam do samog vrha?

tank.thumb.jpg.668d9a5c087aa8ec6024bfc12

Link to comment
Share on other sites

Ja klikam dok ne prelije. Onda znam da je pun. Još ga tokom punjenja šutnem nogom da izbije zračni džep, tj da se podrigne.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja klikam dok ne prelije. Onda znam da je pun. Još ga tokom punjenja šutnem nogom da izbije zračni džep, tj da se podrigne.

Kakav si ti meni kralj mata, čudo jedno :lool:

Link to comment
Share on other sites

Danas me svi natežu ko Durex. Nemoj još i ti emoji6.png

kakvo natezanje, podsjećaš me na mog starog, a on je meni legenda sa zgb asfalta :yeah:

Link to comment
Share on other sites

Ako si sa 4 klika nalio do predzadnje, pokusaj onda i 5 :aua:

Link to comment
Share on other sites

Ja klikam dok ne prelije. Onda znam da je pun. Još ga tokom punjenja šutnem nogom da izbije zračni džep, tj da se podrigne.

ja skoro svaki put prelijem..natocim do vrha onda čekam da se pjenica smiri, tako jedno 2-3puta pa ga onda zaljuljam za krovne nosače da podrigne, i onda stane još skoro 2litre :rotfl:

 

Link to comment
Share on other sites

Ne tiskate nogom da još više stane? 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Neki dan palim auto, na displeyu ispiše poruku "Traction control on". Prvi put vidim tu poruku. Odakle mu to sad? 

Link to comment
Share on other sites

Jesi siguran da si sjeo u svoj auto?

Jedan poznanik prije puno godina u centru grada sjeo u R4 pa nakon par km skužio da auto ima radio. Nakon par minuta skužio da je odvezao tuđi R4

Link to comment
Share on other sites

Meni je deda pricao da je prije 20-ak godina otkljucao i sjeo u svoj bijeli R5, kaze: sednem ja u auto, a kad ono kutija cigara na suvozackom sicu, mislim si hebate pa kod nas u familiji niko ne pusi, izadem van, pogledam tablice, a kad ono to nije moj auto [emoji28][emoji23]

Ja ne kuzim te stare Renaulte, sta su svi imali iste kljuceve ili koji vrag?

Link to comment
Share on other sites

Tako sam isto sjeo u tuđu jettu tamo neke 96.

Vezano za traction control, provjeri akumulator. 

Link to comment
Share on other sites

Vezano za traction control, provjeri akumulator. 

Budem, hvala

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.