Jump to content

auto radio pionner


mirko7

Recommended Posts

veče

malo slabo se razumijem u tehniku ali za vas znalce da li je to radio za megana II, verzija salon 2005godina, a proizvodnja vozila 2007, grandtour 1.5 dci 78 kw, naravno zanima me da li će raditi oni gornji displej di je sat , po ovome što piše ćini mi se da oćea  radio je strava, ajd pomozite da ne kupujem uzalud

evo veza s ebaya

http://www.ebay.co.uk/itm/Renault-Megane-II-2002-2005-Fitting-Kit-Pioneer-DEH-4900DAB-Radio-Car-CD-Stereo/371288646181?hash=item5672872225%3Ag%3Ab~oAAOSwCGVX3S-3

 

Link to comment
Share on other sites

PLEASE NOTE : The dashboard mounted audio display will not work once the new stereo is fitted but your clock and temperature will remain.

Dakle sat će ti raditi i temperatura, ali neće pokazivati naziv stanica niti naslove pjesama. Adapter za komande na volanu treba dodano kupiti da bi one ostale u funkciji.

Btw, radio ima DAB prijemnik. U Hrvatskoj se nećeš naslušati radio stanica

Link to comment
Share on other sites

Btw, radio ima DAB prijemnik. U Hrvatskoj se nećeš naslušati radio stanica

Ima i klasični tuner.

Tuner    

  • RDS FM/AM Tuner (24 preset stations)
Link to comment
Share on other sites

PLEASE NOTE : The dashboard mounted audio display will not work once the new stereo is fitted but your clock and temperature will remain.

Dakle sat će ti raditi i temperatura, ali neće pokazivati naziv stanica niti naslove pjesama. Adapter za komande na volanu treba dodano kupiti da bi one ostale u funkciji.

Btw, radio ima DAB prijemnik. U Hrvatskoj se nećeš naslušati radio stanica

Adapter za komande na volanu je uključen u paketu. 

Link to comment
Share on other sites

hvala vam puno na trudu, a nikako naletit i nač radio koji bi pokaziva gore na displeju, a ne original, meni triba usb mp3 i da spojim mob, stvarno kad ste na dugim putovanjima i gužvi ide više na živce gledat u mjenjač i čačkat po radiju

ops a komande na volanu nemam pa me i ne zanimaju, čak sam jednom zbog radija u bad tolzu skoro imao i bliski susret, jer gledaš doli a ne ravno

ima li kakva preporuka za uzet štogot slično

Link to comment
Share on other sites

Ima i klasični tuner.

Tuner    

  • RDS FM/AM Tuner (24 preset stations)

pardon, previdjeh

mislim da ti alpina ima model koji podržava display, ali je cijena boli glava

btw, imaš li original radio? Na njega se da staviti adapter, cd emulator, koji podržava usb, sd i aux

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

ma nema original radio, ima panasonic ali već displej blijedi itd, pa ke vrime minjati, a stavija bi nešto da ne buljim dolje ,

Link to comment
Share on other sites

Originalni sigurno podržava display, ima ih jeftino po oglasniku

Šlapatalk

Link to comment
Share on other sites

Off topic. 

Imam zamjenski radio i na displayu samo sat, bez temperature. Radi se o Meganeu ph2, oprema extreme..pretpostavljam da nema uopće opciju prikaza temperature?

Link to comment
Share on other sites

Ima opciju ako se nabavi osjetilo temperature,montira u desni retrovizor i uključi putem dijagnostike.

Link to comment
Share on other sites

mislim da može ali treba adapter za komande volana, adapter za display što još podebljava cifru. Najbolje poslati mail u alpine i pitati

 

vidi ovog kako fercera

 

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

jeli imaš neki pipac da strši iz desnog retrovizora na dnu?

Di bi se točno to trebalo viditi?

Link to comment
Share on other sites

veče evo opet mene

našao sam neki radio koji ima mogučnost za gornji displej pa vas pitam jeli to to, molim vas

https://www.alpine-europe.com/p/Products/cd-head-units19/cde-178bt

ima specifikacije za gornji displej, nisam bogat al bi uložio, diners sve podnosi

hvala

trebaš uz to alpine adapter koji u jednom ima i komande i display. imao sam to u megane 2, radi savršeno, isprobano na više alpine auto radia. prije je bila cijena cca. 100e, ronis ili dobar zvuk su to imali. 

Link to comment
Share on other sites

ima li veze dali je original bio tuner list ili update list? Jer ako međusobno zamjeniš te originalne radie, npr u dva ista meganea, display ne radi

Link to comment
Share on other sites

evo ga

svijet medija me malo škarta, ka ono oni u zg rade nešto na komp pa nemogu mi javit za konektor displeja za radio koji sam naveo a čekam već pet dana, naravno bez mjuze u autu otiša malo pogledat i uzeo pionner FH-X730Bt za nekih 1300 kn, visina širina sve odgovara, onu pregradu što sam sa sredine odriza di je polica ubacija ispod za bolje držanje okvira tj nosača radija, konektori ok, mikrofon stavija kod volana, spoija i namistija, još nisam mob jer ima funkcija boli glava

moram još nešto smislit za okvir okolo jer ovi u renola neznaju otvore za radio stavit pod pravim kutem (jbg), bar sada su velika slova i ostalo, lako za rukovanje i ne buljim više šta je šta

evo par slika pa dajte ideju za one šupline okolo, a boju svega sam sam podesija ima ih alala

 

WP_20171006_18_08_00_Pro_LI.jpg

WP_20171006_18_09_34_Pro_LI.jpg

WP_20171006_18_10_53_Pro_LI.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

riješija masku, stigla ali sam morao opet malo skalperom prepravit al liči bar na nesto

 

WP_20171118_11_22_51_Pro_LI.jpg

WP_20171118_11_23_00_Pro_LI.jpg

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.