Jump to content

P: Renault Twingo 1.2 8v BASE, 2000g.


Guest

Recommended Posts

Nazalost Twingo mora ici pa-pa jer je upravo odobren sluzbeni auto, pa je ovaj postao visak.

Kupljen je prije nepuna dva mjeseca u AC Rocca gdje je isporucen 2000. godine i imao je prije mene samo jednu vlasnicu.

Sve unatrag zadnjih 17 godina radeno je u AC Rocca za sto postoje racuni i uvid kroz broj šasije ako netko zeli provjeriti.

Registriran do 09/2018 

trenutno ima 131.400km

Posljednjih nekoliko servisa: 
112.000km veliki servis (remeni, distribucija) 
119.000km redovni servis (filter, ulje) 
129.000 redovni servis (filter, ulje, svjecice) 
130.000 zamjena svih nosaca motora, novi kablovi bobine 
131.000 4 nove Fulda Multicontrol gume 155/70/13

ja sam osim registracije, nosaca motora i novih guma napravio jos dosta sitnica (imate u topicu o autu) poput uredivanje branika, ljepljenje tablica, obnova celicnih felgi, nova muzika itd itd...

Prva boja. Dva kljuca, jako puno servisne dokumentacije o odrzavanju + svi original dokumenti od dana kupnje. 

Od opreme ima: Panasonic radio MP3 i Pioneer zvucnike, zracni jastuk i Multilock.

Ono sto je meni jos bilo u planu da bude vizualno pic-pic je presvlacenje volana (oko 200kn kod Domagoja) i malo jace poliranje jer se vecina tockica po vratima moze izvuci.

Ja sam vlasnik, kupoprodajni ugovor i prijepis obavezni. 

ZAMJENE ISKLJUCENE. 

Cijena je 12.000kn fiksno i pokriva samo moj trosak koliko sam ukupno dao za njega. Sve na autu od mehanike radi savrseno, vozi se odlicno, moja potrosnja se krece oko 6 litara po ZG guzvama. Iskreno, dugo sam trazio auto prije kupovine i mogu stvarno reci da je za preporuku. Nosaci su stavljeni kod Belinica koji su potvrdili da je auto u jako dobrom stanju.

Ima Twingacha tih godina i za dosta manje novaca ali garantirano nisu ni priblizno u ovakvom stanju, pa vas molim da preskocimo njuskalo stil pregovaranja sa "koja je zadnja cijena" :)

Zadnja cijena je 12.000kn.

Slike u topicu o autu:
http://www.renault-klub.hr/forum/index.php?/topic/39310-renault-twingo-generation/

I u oglasu:
http://www.index.hr/oglasi/oglas.aspx?oid=640594&edit=true

Link to comment
Share on other sites

šta je s ovim Twingom? Prodan? Zaključati topic?

Index oglas ne postoji više 

404 
Stranica nije pronađena!

Link to comment
Share on other sites

Index oglas sam maknuo jer ne mogu prozvakati preprodavace koji zovu i nude soma eura + ekipu koja bi mjenjala za zemljiste u bedekovcini :D

zvuci privlacno ali trenutno ne trebam...

ukratko, twingo je i dalje tu, ako je netko od forumasa zainteresiran slobodno neka se javi.  za tih par tisuca kuna mi stvarno nije hitno, pa sam odlucio prodavati ga samo preko foruma... slika ionako vise ima u topicu nego sto je bilo u oglasu.

 

Link to comment
Share on other sites

mislis da bi namjerno izostavio iz oglasa? :D

 

decki citajte, dobio sam par istih pitanja na PM da li ima ovo ili ono... od opreme auto ima:
dobru muziku, air bag i multilock
. da ima nesto dodatno sigurno bi napisao....ako netko i sada ne razumije, Twingo nema servo, nema klimu, nema centralno, nema el.podizace itd...

Edited by rise
Link to comment
Share on other sites

nema centralno, a 2000 godina? Pa ima li bar na ključ, ako nije daljinsko?

Link to comment
Share on other sites

Gleda je meni otac za kupit peugeot (mislim) 1007, 2008g i nije ima servo

Link to comment
Share on other sites

kod staraca clio 2 phase 1, 1998. godina, oprema RN, nema klimu, nema podizače, nema zadnje naslone za glavu, 1 zračni jastuk, ima servo ima daljinsko, pa ti budi pametan

Link to comment
Share on other sites

Ništa čudno, kod nas su bili samo takvi siromašni paketi opreme. Moj twingo iz 2000.g. ima električne podizače i namještanje retrovizora, airbag samo vozač i to je sve od opreme. Jednom sam na njemačkom twingo forumu naveo koju opremu ima auto pa su se svi čudili kako nema ABS niti servo. Vele da je kod njih bilo skoro nemoguće kupiti auto tog godišta bez navedenog.

Link to comment
Share on other sites

Deda daj grupu i dogovorit cemo se :D

ovo sa 6000 kuna - dam ti ja 100 eura sam da odskakuces iz topica.

yup, nema nis drugo, nema ni na kljuc ni na carobnu kuglu ni na abrakadabra magicne rijeci. Vidim jos ima ovih kojima nije jasno, pa cemo pisat dok svi ne shvate - ima vozacki airbag, multilock i dobru muziku. Nema klimu, nema servo, nema el. podizace, nema centralno... jos par upita, pa ce valjda svi shvatiti ocito je tesko... :D 

Link to comment
Share on other sites

Teniska loptica ili poklopac od šlaga u bočici na njoj je dodatna oprema [emoji23] [emoji23]

Link to comment
Share on other sites

Deda daj grupu i dogovorit cemo se :D

ovo sa 6000 kuna - dam ti ja 100 eura sam da odskakuces iz topica.

yup, nema nis drugo, nema ni na kljuc ni na carobnu kuglu ni na abrakadabra magicne rijeci. Vidim jos ima ovih kojima nije jasno, pa cemo pisat dok svi ne shvate - ima vozacki airbag, multilock i dobru muziku. Nema klimu, nema servo, nema el. podizace, nema centralno... jos par upita, pa ce valjda svi shvatiti ocito je tesko... :D 

Ja normalno dao ponudu.  Ti kak oces.  

Edited by zeko
Link to comment
Share on other sites

kaj si normalno dao ponudu? 6000kn ja trazim 12000?

radi takvih retardacija i soderaskih uleta sam ga i maknuo sa njuskala...da ga mislim prodat po priblizno toj cifri sigurno ga ne bi oglasio za DUPLO vise.

samo kaj treba imat nekaj u glavi valjda da se to shvati....a meni za par somova kuna stvarno nije hitno u zivotu da bi bio "sretan" kaj si ti ponudio 6000kn...ja sam valjda trebao past na koljena i platit ti rundu jer si eto ponudio nesto... ma joooj.... nadao sam se da barem na autoforumu ne zivi ovakva ekipa koja misli da sam kruha gladan pa cu ga prodat za duplo manje da bi ga ti gurnuo u oglasnik za 300 eura vise... aj fof...rekao sam ti i prvi put.

Edited by rise
Link to comment
Share on other sites

Što ne znači da su cijene realne :)

Ako te tješi, da nije crni, kupio bih ga ženi istog trena, ili da barem ima klimu kad je već crni :D 

Edited by swendija
tipfeler
Link to comment
Share on other sites

apsolutno se slazem da je 17.500 kn preoptimisticno za twinga iz 2000 ali covjek trazi tu cijenu i ako nisi u okvirima od 10–20% niti ne zoves i ne pricas gluposti jer on isto kao i ja nece prodat auto za 40-50% onog sto je oglasio.

da se razumijemo protiv komentara na cijenu nemam nista, i ja znam reci nekome da je preskup itd ali ne “nudim” idiotarije. Da ne velim da sam procitao kasnije kako ovaj isti majstor u drugom topicu kuka za prodaju megana i da ga ne daje ispod 100k kuna...mozda da ga nazovem i ponudim 50.000. Matematika je ista, a glupost nenadjebiva.

kod mog twinga je steta kaj nema nista od opreme ali isto tako tko ima volje lagano nade stvari na njuskalu za sitne pare - trenutno se recimo prodaje kompletan servo (sve sto ti treba za ugradnju) po 800kn.

tako da slobodno dodi po Twileta, naci cemo klimu do ljeta :D 

Link to comment
Share on other sites

otvorio sam ovaj topic samo zbog velikog broja komentara, znao sam da je nekaj zanimljivo.

mene vise zanima koliko bi trazio da ima klimu i da ima oko 100 000km ...

 

ja sam prodao prije 2 godine 2005g. 16ventilca znaci 10 godina starog za 2300€ mislim . Isto km ko taj tvoj, sa svom opremom normalnom u ovo doba, klima , abs  , servo , daljinsko , el.podizaci i retrovizori. Pa sad ...

U toj skatulji od auta, muzika ne da je na zadnjem mjestu, nego je na zadnjem mjestu udobnost na vecim brzinama, i onda dugo dugo nist,i onda ide muzika, s obzirom na karting osjecaj i zvuk u autu.

 

Having said that, ti mozes traziti i 2000€ , za manje od 2 mjeseca ce biti punoljetan, mozda bude netko tko se lozi na to, ima svakakvih perveznjaka

Edited by hrvojexyz
Link to comment
Share on other sites

znas kaj mene zanima? cemu komentar? da se igramo SBB KBB? 

trazim koliko ja mislim da je realno, da li cu to dobiti je upitno i necemo znati dok ga prodam ili vidim da ga necu prodat za te novce. to kaj si ti prodao i koliko si trazio niti me zanima niti mislim da je relevantno za prodaju prije dvije godine.

sta bi rekao na cinjenicu da sam za novi auto u salonu dobio toliki popust jer sam ga placao u cashu da ga mogu sad godinu dana starog prodat za vise nego sto sam ga platio? eto imam upravo takvu situaciju, kolega na poslu mi nudi soma eura vise nego sto je mene auto kostao. Da li je onda ta situacija realna, pa treba za svaki auto stavit visu cijenu nego sto je placen? Naravno da ne...

 

Nego decki, da ne bi bilo da se samo raspravljam sa vama evo i jedan komentar na situaciju: na forumu je ponuden autic za kojeg garantiram da je sve kako je napisano, da sam ja osobno napravio sve sto je trebalo da bude ispravan i mehanicki apsolutno utegnut. Cijena je u rasponu koliko se krecu slicni auti po oglasnicima. Ni najeftiniji, a niti najskuplji. Kad treba kupit auto onda je uvijek daj jel ima tko poznati auto za preporucit da nije razbijan da je kupljen tu da je prvi vlasnik bla bla bla...i valjda bi svima sa malo bibera u glavi trebalo biti jasno da takav auto NIJE najjeftini u oglasniku. Osim toga napisao sam u prvom postu da ima jeftinijih Twingacha, slobodno udris Njuskalo nades nekog za 6-7 tisuca kuna i odes po njega, ne vidim u cemu je problem? Da sam stavio 40.000kn shvatio bi da mi netko napise da sam poremecen i da nikad ali nikad necu dobiti te pare. Ovako ja trazim 12.000kn sto je ponavljam nekakva sredina ponude. Auto je do prije dva mjeseca bio kod prve vlasnice, kupljen u HR, servisiran u ovlastenom cijelo vrijeme, vecina tih papira i svega je dostupna, ima nove gume, napravljen veliki, mali, srednji i polu srednji servi lol...hocu reci da bilo tko tko je kupovao rabljeni auto zna da te nekakav trosak ceka nakon kupovine, Upravo sam ja taj trosak eliminirao jer sam uzeo auto za sebe i napravio sve sto treba, pa buduci gazda to ne mora raditi. A velim, pitajte Belicinice koliko je bila zamjena nosaca motora, ja vam dam racun novih guma itd... pa te cifre dodajte na nekakv kramp od 7000kn na njuskalu i brzo ce te preskociti cifru koju ja trazim.

 

Ak vas toliko smeta oglas mozemo mi to i maknuti jer kako sam napisao radi se o trenutno trecem autu u obitelji cija vrijednost tj iznos meni ne igra nikakvu ulogu da li ga prodam sutra ili ne prodam. I iskreno mogu si priustiti da za tih desetak somova stoji na parkingu slijedecih godinu dana koliko je regan umjesto da zicam soderese da ga preuzmu za 6-7.. 
 

eto jos jednom ako vas sve oglas smeta i vidite problem u tome sto se trazi 12 somova za taj auto admin mogu slobodno obrisati - u suprotnom bi stvarno volio da se suzdrzite komentara i nadjebavanja ja sam ovo ja sam ono. imate oglas, ako vas ne zanima nije nikakav problem da nadete nesto drugo sto vam odgovara, a ne da prodajte pamet.

 

fala na paznji kissy kissy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.