Jump to content

P: Renault Twingo 1.2 8v BASE, 2000g.


Guest

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Slažem se u potpunosti ovo sa kriminalom oko komentiranja cijene i bezpotrebnih komentara. A kada oni prodavaju svoje aute onda su to Svete krave i nesto najvrijednije. Jbg to je tako nazalost.

 

Link to comment
Share on other sites

mala nadopuna oglasa:

stvorila se potreba unutar (sire) obitelji za jos jedan auto, pa se trazi nekakav twingo/clio obavezno sa klimom do cca 4000 eura.

  • clio 2, recimo 2003/4 i noviji, obavezno i iskljucivo benzinac, do max 150tkm, pozeljno 3 vrata i vise opreme (npr nekakav community ili ivica/janica itd)
  • clio 3, 2006 ili noviji, obavezno benzinac, do max150tkm
  • twingo 2, 2007 ili noviji, obavezno 16v benzinac (75ks), do max 150tkm.

Pisem ovo ako nekome odgovara moj Twingo pod racun za takav auto...plus naravno nadoplata s moje strane ovisno o vrijednosti vaseg auta.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

evo priznajem poraz - nema kupca za novce koje smatram realnim.

prije nego ga bacim soderasima jer bi ipak sebi uzeo nesto drugo za igranje vikendom, ponuda za rkh  je 8000kn

kratki info:

sad je na 135t km

regan do 09/2018

veliki servis na 119tkm

mali servis na 129tkm

nove gume sve 4 na 131tkm

nosaci motora  na 131tkm

nema servo, nema klimu :D 

Link to comment
Share on other sites

a

da se razumijemo protiv komentara na cijenu nemam nista, i ja znam reci nekome da je preskup itd ali ne “nudim” idiotarije. Da ne velim da sam procitao kasnije kako ovaj isti majstor u drugom topicu kuka za prodaju megana i da ga ne daje ispod 100k kuna...mozda da ga nazovem i ponudim 50.000. Matematika je ista, a glupost nenadjebiva.

Dobro da mu nisi ponudio 50k, sad ide i za niže sa tendencijom pada... :D
 

Da je makar servo na Twingu, bio bi taman za dragu da se malo praksa.

Link to comment
Share on other sites

a šteta, kaj možeš

kolko očekuješ da bi mogo dobiti od šoderaša?

Link to comment
Share on other sites

vidjet cemo, u sat vremena je zvalo cetvero ljudi za Twileta (po ovoj cijeni).... nadam se da ce netko doci i kupiti :D 

Link to comment
Share on other sites

Baš tražim tako nešto za kćer, ali ona navalila da ima 5 vrata i nema pomoći. Da je Clio ne bih se dvoumio

Link to comment
Share on other sites

u minut :D

 

nego, di ti je oglas, nema ništa na Indexu po ovim tvojim linkovima. Da možda zato nitko ne zove? :bigl:

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

Dobro je što si napisao da ti je to treći auto doma, jer ono gore što si napisao "prodajem auto jer sam dobio službeni " postala otrcana fraza po oglasnicima .

Link to comment
Share on other sites

kod staraca clio 2 phase 1, 1998. godina, oprema RN, nema klimu, nema podizače, nema zadnje naslone za glavu, 1 zračni jastuk, ima servo ima daljinsko, pa ti budi pametan

ja vozio takav Clio 15 godina, nema sve što si napisao da nema, i nema sve što si napisao da ima (osim vozačkog jastuka), prodao sa 320000km za 2000kn :bigl:

Edited by Golman
Link to comment
Share on other sites

Dobro je što si napisao da ti je to treći auto doma, jer ono gore što si napisao "prodajem auto jer sam dobio službeni " postala otrcana fraza po oglasnicima .

fraza al je zapravo istina ;) doma dva nasa i jedan sluzbeni. Dogovor je da mozemo zivjeti sa sluzbenim i jednim “normalnim”, a treci auto bi zamjenili ovaj s nekakvim Sportom (cak sam i stavio oglas da kupujem 133icu ali nazalost nema ih trenutno). Trenutno je u igri Gordini (tce) iz Dubrovnika ali cekam jos malo da vidim jel ce kakav Sport sa cup sasijom se pojaviti :D

@french - doma, idu s autom...

Link to comment
Share on other sites

Od frenda buraz zapeo za ovo. Predložio sam mu tvoj i poslao link. Držim fige i njemu i tebi :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • dolac locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.