Jump to content

Megane 225/230


Tomezd

Recommended Posts

Nisam siguran, ali mislim da je taj žuti bio mjesecima u Index oglasniku, za 11000 Eura, tek kasnije se pojavio na Njuškalu i nakon toga relativno brzo prodan. Imao je RI regu (0001-F ili tako nešto) i svaki dan sam prolazio pored njega na putu do posla. Isti Forge tuning dijelovi, a vidim da još uvijek ima ovaj pokrov na vozačevom sjedalu, kao i taj kojeg sam viđao. Auto je izvana i iznutra vrh. Bio sam na rubu javljanja čovjeku, jer bih svaki put zaslinio kad bih prošao, ima doslovce jednu mikro ogrebotinu na braniku, ostatak izgleda kao da je upravo izašao iz salona. Za stanje mehanike ne znam.

Ali baš me zanima zašto ga ovaj iz GS županije tako brzo prodaje, ako je to taj isti.

I baš me zanima kakva je to garancija od 6 mjeseci i kakva je to garaža uz bankinu na Turniću, na otvorenom. Nemojmo se lagati, unatoč vrhunskoj očuvanosti. Ako je to taj isti, ponavljam...

Link to comment
Share on other sites

11ooo... Pa na kakvim su to ljudi drogama jbt...

R26 se prodao za 6500€ s jos originalnim kvacilom, enterijer kao iz salona samo je imao 250oookm...

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ako se nekome baš taj svidi te malo korigira cijena prodati će se . Ja recimo kad kupujem auto ne gledam da je najjeftiniji već da mi se sviđa i da nije krš u koji ću morati previše ukucati da bi bio ono što ja želim/tražim.

Link to comment
Share on other sites

Nije stvar najjeftinije nego realna trzisna vrijednost.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ok, slažem se.
Ali realna tržišna vrijednost ovoga je sigurno viša nego primjerka koji je imao 250.000 km. te ima dosta aftermarket dodataka..za ovog koji je prodan po cijeni koju spominješ ipak nisam vidio pa nemogu tvrditi kakav je i šta još ima po sebi. al činjenica je da ima 130.000 km više i to mu dosta ruši cijenu.
I meni je ovo previše para al mislim da ima ljudi koji su spremni platiti i ovu cijenu ako im baš sjedne...

Link to comment
Share on other sites

Za ovog s zutim sjedalima i ja mogu potvrdit da je stanje bilo tip top - blizu savrsenstvu dok se jos prodavao u zd-u....mislim da je to bilo prosle godine godine - reg 585- nesto -xxx ce bolje znati...

A ovaj spominjani s 260000 ako mislite na onoga "veterinarskoga" takodjer iz zd-a veterinarska stanica- Puntamika ili tako nesto njega sam isto pogledao ....sasvim druga prica...pa sta je taj otisao za 6500? 250000je puno ali...hmmm.vani se cijene onda puno vise nego kod nas....

Edited by marinho25
Link to comment
Share on other sites

Za ovog s zutim sjedalima i ja mogu potvrdit da je stanje bilo tip top - blizu savrsenstvu dok se jos prodavao u zd-u....mislim da je to bilo prosle godine godine - reg 585- nesto -xxx ce bolje znati...

A ovaj spominjani s 260000 ako mislite na onoga "veterinarskoga" takodjer iz zd-a veterinarska stanica- Puntamika ili tako nesto njega sam isto pogledao ....sasvim druga prica...pa sta je taj otisao za 6500? 250000je puno ali...hmmm.vani se cijene onda puno vise nego kod nas....

Taj drugi s 200+tkm je inaće bio od prvog vlasnika, uzevši u obzir koliko je imao tkm auto je bio dobar naspram nekih koji su se prodavali u nazad par god u HR s xy manje tkm... 

Link to comment
Share on other sites

 

@xxx I mislio sam da je on. Prodavao je 250ku, al je otisla. Jel znas u kakvom je bila stanju?  

Edited by homer
Link to comment
Share on other sites

@xxx I mislio sam da je on. Prodavao je 250ku, al je otisla. Jel znas u kakvom je bila stanju?  

Imao je on 2x žuta 250-cup sad ne znam na kojeg misliš.

Link to comment
Share on other sites

Ovog zadnjeg.

Taj je dobar imao je manjih problema na početku s bobinama njih je mjenjao, ostatak priče je korektan.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.