Jump to content

Megane Grandour 1.5 dci Bose


Dado8

Recommended Posts

13 hours ago, Grunf said:

Ja bi isto slike, ovako ne znam koji si ti.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk
 

Kako ne, pa kolega ima 41k komentara na slici, a ti je nisi vidio. ?

P. S. Galerija foruma, plavi grandtour?

Edited by homer
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
On 19. 10. 2018. at 13:08, Dado8 said:

Evo malog update nakon skoro 1g i 13t km. Auto je super, duga putovanja (npr do Litve) odrađuje vrhunski. Udoban, tih, top oprema podiže značajno ugođaj. Potrošnja 5l, 6 max u gradu, mojom (normalnom) vožnjom. Posebno hvalim rad led svjetala (dugo/kratko), udobnost sjedala, te live servise o stanju u prometu na Rlink2 . Korisno i funkcionalno.

Jedini problem koji sam imao je to da mi se par puta javila poruka "Greška parkirna kočnica " gdje se ona nije zategnula kod gašenja auta. Nakon 10ak metara vožnje greška se ugasi sama.

Primjetio sam da suvozačko vrata tj izolacijska guma ispod šarki zna grebati po pragu, posebno kad je vani toplo, pa se čuje zbog cviljenja  (valjda se proširi od topline). Nema oštećenja na laku, samo guma izaziva zvuk.

Ostalo, kao i ranije: čista petica. Zadovoljan sam.

 

 

Malo silikonskog spreja po gumi i pragu.

Link to comment
Share on other sites

Tnx...

 

Btw,  Auto sam prodao nakon 17t km jer sam odlučio da idem na jači automatik.

Naručen stoga Talisman 2.0 blue dci 160 EDC Zen , limuzina. Kao i Megane, kupuje se u AC Roca.

Boja će biti siva cassiopee, od opreme dodatno;

Bose

Paket Techno

Paket asistent

Zatamnjena stražnja stakla

Servisi 5g

Zimski set guma 18"

Stiže 15.4.

 

Moje mišljenje nakon 15mj  i 17t km; Megane je stvarno dobar auto.

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Lijepo, čestitam...drago mi je da si zadovoljan bio, doduše...ništa nisi testirao, evo ja na 17tkm nakon 6mjeseci :)

Lajkam pilu :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.