Jump to content

K:Ljetne gume 225\40 r18


Niko33

Recommended Posts

Daklem,postovani

moje ljetne dogurale da prvog,drugog granicnika pa je vrijeme za mjenjat. Imam dva servisa,dvije rege i za zeninog citraca sam uzel nove gumije pa me ne udarajte prejako s cijenom. Mogu i neki razvikaniji kinescici ako su u dobrom stanju\cijeni.

Ponude na pm

hvala

Link to comment
Share on other sites

best buy fulda sportcontrol 700kn, pozdrav

Edited by Ruske
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Imas minervu emi zero za 400tinjak kuna kod Reneka..... Oko 600 su vec rainsport 3 tak da..

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Minerva ispada iz izbora-vozil sam njihovu s210 - suho ok.kisa ubija,nula kontrole.Fulda mi malo financijski bijezi a Sava mi je uzi izbor. Naletel sam jos i na Hifly 805 nesto model za sicu a ljudi pisu ok komentare za njih pa se dvoumim. Nove su 300 kn komad a za to ne mogu nit kolko tolko normalnu rabljenu premium dobit. A ipak mi vise ulijeva povijetenja nova guma(makar i kineska) nego rabljens

Link to comment
Share on other sites

Nemoj brate te Kineze. Probaj ikako se protegnuti bar do Save, Fulde, Uniroyala i sličnih proizvoda koji podjednako koštaju.

Link to comment
Share on other sites

Nexen n8000 ili n fera su4 ev. su1 ... Za 480kn nove (njuskalo -vise oglasa) neces naci bolje. Kisa odlicne. I nije kinez.

Edited by marinho25
Link to comment
Share on other sites

Imam ti ja Conti Sport Contact 5 vozene jednu sezonu. S tim da su 2 dobile s unutarnje strane tak da su za bacit a 2 su u odlicnom stanju. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hvala svima,naletel sam prek veze na Savu za 370kn kom(dot2416). Nove,uredno skladistene. Tak da sam rijesil po cijeni kineza super gumu.

Link to comment
Share on other sites

  • MilosB locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.