Jump to content

P: Clio 2 1.5dci 101ks 2004 12mjesec


dario radić

Recommended Posts

Ima 179tkm, nove sajle mjenjaca. zadnji diskovi trw + lageri , plocice zadnje predje, amortizeri zadnji, alternator na novo sreden, ulja filteri sve OEM . Ide izvrsno , potrosnja oko 5 litara, sada na minusu uz dinamicnu voznju 6litara max gradska, otvorena 4litara. Nova poluosovina, novi nosaci motora i itd. hrpa toga jer auto sluzi za vaki dan posao i kuci. Provjera svega po zelji . ov zubcasti ide sad za koji dan. Uglavnom auto bez ulaganja. Regan do iduce godine 8mjesec. Klima, centralno, 2kljuca, i itd, Hrpa sveg i svacega i vrlo rijedak model Clia. 4nove zimske gume vneki dan staljene. Uz auto idu i aluminijske 15cola renault original kao n cliu sport.

Moze zamjena za Clio 2 Sport 2.016v phase 2  172 182.

 

0957203929 kontak broj

Link to comment
Share on other sites

Koliko ja znam cijena je obavezna po pravilima foruma a i nije mi jasno zasto da te ljudi zivkaju bezveze da bi saznali cijenu , ipak je cijena onaj prvi faktor odluke - da li preskociti oglas ili se pak zainteresirati za isti..sretno s prodajom.

Edited by marinho25
Link to comment
Share on other sites

Treba biti cijena, lokacija itd.

Ovak nebus nist prodo. Mislim kak hoces al nitko te nebu zval samo da sazna cijenu.

Link to comment
Share on other sites

Cijena 3500eu. Mogući dogovor. Uloženog jako puno u zadnjih 2-3 mjeseca preko 500eura da bude tip top i uredno stanje. Uvijek grijan i nije nikad ganjan na hladno. Rijedak i vrlo rijedak model. Lokacija Zagreb.

Edited by dario radić
Link to comment
Share on other sites

Moram komentirat... odlican auto, ak je u tom stanju vrijedi skoro pa tu sumu... rado bi jednu takvu raketicu za drugi, treci auto :dobroje: 

Link to comment
Share on other sites

Auto je  za te novce odličan s obzirom kakve krame i rage se prodavaju u koju moraš more i more novaca utuc da bude kao ovaj. Uskoro čekam da mi se oslobodi mjesto da mogu na servis zupčasti,  španeri, vodena. SKF set. Mehanički 100% da bude.

Link to comment
Share on other sites

Evo i slike autica:

IMG-20171221-WA0018.thumb.jpg.cfe50893deIMG-20171221-WA0017.thumb.jpg.8138ca0e88IMG-20171221-WA0016.thumb.jpg.f3dbcf4c05IMG-20171221-WA0015.thumb.jpg.95f6000783IMG-20171221-WA0014.thumb.jpg.c395a5c9aaIMG-20171221-WA0013.thumb.jpg.b6dba07c2bIMG-20171221-WA0012.thumb.jpg.4a1c21f24d

 

Sad je na uvid stavljena cijena i slike,kao i opis radova

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jel to od bellinia clio? 

99% sam siguran da je.

Edited by kristijan1710
Link to comment
Share on other sites

To mora da ide ko metak. Moj stari od 68 ks je solidno išao, tu i tamo sam vozio onog od 82 i taj je bio mala napast.

Link to comment
Share on other sites

Kaj je kupil nekaj jace kad ovo prodaje, steta se rjesit autica ak je ulozio tolko u njega.

Link to comment
Share on other sites

Moram komentirat... odlican auto, ak je u tom stanju vrijedi skoro pa tu sumu... rado bi jednu takvu raketicu za drugi, treci a:dobroje:

Prodaja radi kupnje Clia Rs 182 172 . Autic je metak , potrosnja mala. Koga zanima neka okrene kontakt broj :)

Link to comment
Share on other sites

Hehe, orginal koza na volanu, guli se guli a?

Eh kak bi to kupil, sad odma najradje!!!

ne ne guli se niti malo, takvoga sam ga kupio  nem tragova guljenja. Iznutra je auto kao nov. 

u skorije vrijeme ako se ne proda ide kemijsko ciscenje komple sve :) Kad e bal nek je maskenbal ?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ajmo cijena nije fiksna, da se sve dog. Hitno jer sam pronasao rs 182 pa prodajem ovaj. 

Dci je raketa i pun opreme i ne trosi. Di ces bolje i jos ga dobijete mehanicki ispravan sa novim dijelovima ?

Link to comment
Share on other sites

Hehe, orginal koza na volanu, guli se guli a?

Eh kak bi to kupil, sad odma najradje!!!

Koliko vidim on ima isti volan kao moj, a kod mene se nije ni krenula guliti koža. Auto je 2005/12. Nisam vidio da se ti volani gule osim na RSu koji ima gumene gripove sa strane koji se gule. Na trojkama se guli jer volan nije kožni već ima poliuretansku imitaciju kože. Eto samo za info ako je nekome bitno.

Edited by Med0
Link to comment
Share on other sites

Sad će se prodati jer je prijenos pojeftinio cca 50%, nema javnog bilježnika i sve riješiš u STP-u

Link to comment
Share on other sites

Tak da sad prijenos za taj auto ne kosta 400 nego 300 kuna ? Koji smo mi narod, umjesto da se kupi ovakav tip top Clio kupuju se krame 200€ jeftinije i onda kukulele kako ima puno popravaka. 

Nadam se da ce ga uzeti netko tko ce ga ovako lijepo dalje odrzavati! 

Link to comment
Share on other sites

Jbg sta ces. Balkanci ko balkanci. Zato smo tu di i jesmo svi skupa ;)

Link to comment
Share on other sites

Uzmi ga ti, ionako ti je Polo stalno na servisu ;)

Link to comment
Share on other sites

A clio nije?

Iz mog dzepa je na polo otislo 2x h7,bosch prednji brisaci i prednje plocice. Znaci 500kn ugrubo.

Da moja tema ide kao i vecine renaulta ovdje na forumu ispao bi vrhunski auto...

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.