Jump to content

K: glavu s ventilima ili kompletnu mašinu za kineza 150-200cc


josipp

Recommended Posts

Znam da ovo nema veze sa reno forumom al možda neko ima ili zna nekog ko ima ovo kinesko s**nje negdje u šupi zatrpano da bi ga se htio rješit. Dakle za ovakvu mašinu kao sa slike 150 ili 200cc mi treba glava sa ventilima ili kompletna neispravna mašina samo da nije glava podrobljena. Trebaju mi još neke sitnice nutra u getribi. Znaći takve mašine se nalaze na kineskim kroserima, cestovnim motorima, kvadovima i ko zna ćemu još ne. Izvana su sve iste, iznutra mi je svejedno dal je 4+R od kvada ili 5 brzina od motora. Već sam kupio 3 sjebane mašine za male pare al nažalost ni od te 3 nemogu skompletirat jednu jer na svakoj po nekaj fali pa sveukupno fali par sitnica koje posebno koštaju kod njuškalo švercera nerealne novce koje nedam.  Još jedna napomena, postoje takve mašine sa bregastom u glavi, to mi netreba. Meni treba ovaj model točno kao sa slike kaj ima štangice i bregastu u bloku. 

Fala...

b0279c47ac81fc1807950907e9e59682.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • mata73 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.