Jump to content

Cvijenje prilikom okretanja volana


dajmirenault

Recommended Posts

Pozdrav, primjetio sam zvuk cviljenja kod motanja u mjestu. Cujem ga kada se uparkiravam u rikverc, u voznji ne mogu sa sigurnoscu rec da cujem. Zvuk se ne javlja stalno...

Od prednjeg sklopa je unazad 3 godine sve mijenjano, od amortizera, balans stangica, vilica... Da li je opce moguce da je nesto od toga? Ili bi mogao bit servo? Letva volana? Znam da sam na starom mondeu morao nadolit ulja u servo i prestalo bi skripat,to bi i u ovom slucaju bilo najbezbolnije...

Auto je Renault Megane 2, 2003., 1.5 dci.

Link to comment
Share on other sites

Update: zvuk se javlja samo kada okrecem volan i vozim u rikverc, cak kao i da struze nesto. Skuzio sam da kada i iz vana zacimam auto na farovima onda se cuje taj zvuk.. Amortizeri? Jel moguce?

Link to comment
Share on other sites

Bio sam kod mehe danas i kaze da su zadnji diskovi istroseni i da se oni cuju kada se ide u rikverc... 

Link to comment
Share on other sites

ili ti je zacvikana čeljust malo, standardna mana na megane 2 :D

 

dobro došao u ekipu :rotfl:

Edited by Matija_vz
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.