Jump to content

Isključiti senzore za kišu na brisačima?


Danijel.Domazet

Recommended Posts

Meni je isto taj senzor prva liga. Radi odlično izuzev u jednoj situaciji.

Kad upalim prvi put auto, ništa. Nada.

Onda sam stavim na 1, vratim na auto i radi.

Ima netko ideju zašto?

Šajba je mijenjana pred 4 godine u ovlaštenom servisu. Doduše, radi se o M3 al vjerojatno je slično na oba.

Link to comment
Share on other sites

To je napravljeno radi mraza i leda na šajbi. Meni također ne reagira ako je na auto ostalo od prije i sada ponovo upalim automobil. Na taj način štiti te od slučajnog paljenja po zimi i ne moraš misliti na to

Link to comment
Share on other sites

Imam pozitvno iskustvo sa senzorima za svijetlo i kišu. Dobro se sjećam jedne vožnje po Ilici od trga Austrije do Črnomerca. Bio je kišni sivi dan, gust promet i proleti kamion pored mene i doslovce mi zalije šajbu tsunamijem jako puno vode da nisam odjednom vidio ništa pred sobom a oko mene hrpa auta gužvanjac. Naravno da je senzor za kišu registrirao potop i brzinom munje počeo brisati ono na max je bilo fakat. Nema šanse da bi to stigao sam tak reagirati. Ti senzori su fora kad šajbu treba pobrisati u hitnim slučajevima. Meni je fora i to da nemoram stalno pratiti kišu i dirati brisaće nego si namjestim senzor kapljica i brzinu brisaća i nek pegla. Meni to dobro skroz.  

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.