Jump to content

Laguna 3 phase 1 - "novogodišnje čudo"


lagunaCoupev6

Recommended Posts

Prije 6,7 godina, nakon sto sam kupio lagunu 3 phase 1 kopkalo me je to što je dnevna svjetla bilo nemoguce ukljuciti.

Mislim da  je i ovdje na forumu bilo par topica vezano za tu problematiku. Osim vlasnika lagune isti problem su imali i vlasnici megana 3.

Ako me pamcenje sluzi vlasnici megana 3 su uspjeli u servisima rjesiti taj problem, dok vlasnici lagune 3 nisu bili te srece. I ja osobno sam pokusao u par ovlastenih servisa rjesiti taj problem, naravno bezuspjesno, tako da sam se od te ideje ubrzo i ohladio...

...sve dok danas nisam bacio oko na svoju lagunu i primjetio ovo...

20180111_145424.thumb.jpg.74dc718f2afbc2

Ima li tko ideju sta se dogodilo? Da li su mozda u ovlastenom servisu promjenili software dok su radili redovni servis, a ja jednostavno nisam obracao paznju, pa sam tek sad primjetio?!

Kako je stanje kod ostalih laguna 3 phase 1, da li je tko imao slicno iskustvo?

Link to comment
Share on other sites

Ne da imam ideju, nego 100 posto točan odgovor na pitanje što se dogodilo. Renault se dogodio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne da imam ideju, nego 100 posto točan odgovor na pitanje što se dogodilo. Renault se dogodio.

Mislis da su ukljucili svjetla, a da mi se nisu pohvalili da su to napravili? Nije mi to bas renaultovski.  :)

Znas li jos kojeg vlasnika lagune 3 kojem su ukljucili ta svjetla?

Link to comment
Share on other sites

Ne znam je li do samog auta ili do servisa, ali meni se samo od sebe ugasilo i upalilo jedno kratko svijetlo (ispravne instalacije i žarulja) te ventilacija za područje nogu. Zato kažem - razlog je Renault.

Link to comment
Share on other sites

nekako mislim da bi bilo bolje njih u servisu pitati nego nas

Slazem se i sutra cu viditi s njima, premda sam 99.9 posto siguran da nisu oni.

Vise sam se nada da ce se koji vlasnik lagune 3 phase 1 javiti, jer je ovo u ono vrijeme bila dosta aktualna tema.

A ako nekim slucajem i je do sevisa onda ce to biti korisna informacija vlasnicima tih laguna.

 

Ne znam je li do samog auta ili do servisa, ali meni se samo od sebe ugasilo i upalilo jedno kratko svijetlo (ispravne instalacije i žarulja) te ventilacija za područje nogu. Zato kažem - razlog je Renault.

Krivo sam ti skuzia prijasnji post. Da, i  ja mislim da se "desio renault" .

Link to comment
Share on other sites

možda si dulje držao stisnutu ručicu svjetla prema unutra pa se samo aktiviralo?

Link to comment
Share on other sites

možda si dulje držao stisnutu ručicu svjetla prema unutra pa se samo aktiviralo?

Rucicu svjetala rjetko diram. Ljeti mi je na auto, zimi non stop na kratkim svjetlima.

Jedino je jucer bio u auto praoni, pa ako oni tamo nisu sta slucajno aktivirali dok su je glancali :)

Link to comment
Share on other sites

Ako do sad nisi imao pojma i ako si ih gnjavio na servisu i nisu uspjeli upaliti onda sumnjam da ti se iz vedra neba upalila. Mora da su ti u servisu uključili, tj. ažurirali softver.

Link to comment
Share on other sites

Ako do sad nisi imao pojma i ako si ih gnjavio na servisu i nisu uspjeli upaliti onda sumnjam da ti se iz vedra neba upalila. Mora da su ti u servisu uključili, tj. ažurirali softver.

Zvao sam ih danas, kazu da nisu oni.

Edited by lagunaCoupev6
Link to comment
Share on other sites

Rucicu svjetala rjetko diram. Ljeti mi je na auto, zimi non stop na kratkim svjetlima.

Jedino je jucer bio u auto praoni, pa ako oni tamo nisu sta slucajno aktivirali dok su je glancali :)

mozda da i ubuduce servisiras auto u toj autopraonici hehe... ocito znaju stvari koje i u sluzbenom servisu ne uspjevaju rijesit...

Link to comment
Share on other sites

mozda da i ubuduce servisiras auto u toj autopraonici hehe... ocito znaju stvari koje i u sluzbenom servisu ne uspjevaju rijesit...

:yeah:

Link to comment
Share on other sites

a bome nije moga bolje od jednog punta - daje desni zmigavac, a blinka mu prednje livo oboreno i zadnje desno stop svitlo, naravno s trecinom jacine...

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Nije se desilo nikakvo čudo. Isključili su ti Scandinavian mod svjetla i sada ti radi dnevno svjetlo. U servisu ne znaju za to, ali su na moje inzistiranje tražili i našli tu opciju. Ja sam to pročitao na nekom stranom forumu.

Poslano sa mog MI 5X koristeći Tapatalk

Evo slika 82eb0af5e87bdf862f32afb578e2e04d.jpg

Poslano sa mog MI 5X koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ta žarulja sa puno ledica nije neka sreća, nedovoljno jaka, jedino bijelija nego obična 21W

Link to comment
Share on other sites

Tu sam prvu nabavio, sada ima Osram27c4c6ff4ba29c1011bfc23bfc9b6565.jpg

Poslano sa mog MI 5X koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.