Jump to content

Sudar naplata stete


rodzonis

Recommended Posts

Danas kasno popodne žena mi se vozi po centru ZG, staje na crveno svjetlo a taksistica iz nje ne drži razmak i udara ju.

Mala šteta je u pitanju, policija nije zvana te je ispunjeno Izvješće o PN (mi u Adriaticu ona u CO)..idem u najblize CO da prijavim štetu?
CO ti je u Novom Zagrebu, tamo iza 24sata...
Link to comment
Share on other sites

Mene je 3.11 udario lik koji je u Croatia osiguranju.
Isti dan prijavljen a steta i obavljeno slikanje. Nakon 10 dana vjecanja u ZG od pravne sluzbe ponudili 3000kn na osnovu 5 slika. Naravno da smo popravljali. Cijela procedura i popravak na kraju je trajalo 2 mjeseca a ukupna faktura na kraju je iznosila 28.300 kuna s PDV-om.

Steta sto nisu ponuduili totalku, barem bi mi firma kupila novi auto 😞

 

Edited by Kostur_OS
Link to comment
Share on other sites

Thaliu koju sam kupio kceri prije 2 godine za 6000kn, zet je 3 put lupao, istina imao je peh, nije bio ni jednom kriv.
Prvi put na dijelove i trzajnu vrata iskamcili 8500kn, auto se popravio za oko 2500kn.
Drugi i treci put je bilo u tjedan dana, dva razlicita osiguranja.
Za drugu stetu proglasili totalku (zadnja vrata i blatobran) te dobio 5500kn, za trecu štetu dobio 2500kn, prednji desni blatobran.
Na Njuski nasao u istoj boji vrata i prednji blatobran za 400kn, zadnji ce se pokrpati, stradao je samo u spoju s vratima.

Poslano sa mog koristećiTapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...



Danas kasno popodne žena mi se vozi po centru ZG, staje na crveno svjetlo a taksistica iz nje ne drži razmak i udara ju.

Mala šteta je u pitanju, policija nije zvana te je ispunjeno Izvješće o PN (mi u Adriaticu ona u CO)..idem u najblize CO da prijavim štetu?


Da pojasnim kako je završilo tj. nije još ali valjda bude..[emoji1787]

Drugi dan bio sam na CO, slikali auto, zaprimili prijavu ali nista dok se ne poslika i drugi auto..tu sad ide sex..odmah tada (drugi dan od nezgode) zovem zensku koja je rentala auto kod Miki Mausa da joj kazem da se auto mora doći poslikati a ona kaže da ne radi vise kod Miki Mausa jer ju je isti izvrijeđao sto je dala policu te se htio naplatiti iz njene zarade a ona ga prijavila policiji te je Miki Maus prenoćio na Oranicama (zg crew zna sta je na Oranicama).

Ja kazem, ok imate par dana da se auto pojavi u CO onda ide prijava..zovem kroz te dane CO, mlada dama iz CO ko' papagaj još ništa, pričekajte razumni rok..

Dopizdilo mi jučer pa lagano ujutro u 9 sati u Henzlovu pa nek jake snage odrade svoje (btw u 12 pristupila vozačica i dala izjavu a 13 pristupilo vozilo te je na njemu obavljen očevid), danas preuzeta izjava i poslana u CO.

Iz CO stize ponuda za pogodbu od 1000 kn..hau jes no ide popravak u ovlastenom pa nek se dogovaraju.

Dug post ali suma sumarum:
1. nisu velika ostecenja (branik, spojler), mogao bi i da ga ne popravljam ali OKP mi neda
2. ljudi su shit, ides im na ruku ali uvijek neki zajeb pa gubim energiju
3. osiguranja su shit
4. dobio pljuvanje sto mi žena "nema glavobolje" i sto ne nosi ovratnik - miran san i dalje pa me to ne dira

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ono sto pomogne, uvjek na licu mjesta uslikajte vozila i stetu na njima, možete si uštedjeti gomilu zivaca i problema...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Slazem se..kad je dosla žena doma kaže da ima sve i pokaže sliku od auta koji je naletio na nju ali slikano s zadnje strane od gepeka..pitam di je Europsko kaže nemam pa nisi mi nista rekao [emoji1787]..sad se skupa nasmijemo svemu tome.
Uglavnom ako nisi kriv 192 pa po PS a ako si kriv Europsko ali budi džek pa se pojavi kad i gdje treba.

Link to comment
Share on other sites

E sad mene zanima, ak imaš europsko, imaš slike, drugi ne može naći hebenog vremena da ode na slikanje u osiguranje. Koji je daljnji postupak?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, CRN11 said:

E sad mene zanima, ak imaš europsko, imaš slike, drugi ne može naći hebenog vremena da ode na slikanje u osiguranje. Koji je daljnji postupak?

Prijava policijskoj postaji.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

E sad mene zanima, ak imaš europsko, imaš slike, drugi ne može naći hebenog vremena da ode na slikanje u osiguranje. Koji je daljnji postupak?
Prijava MUP, oni naprave očevid ti dobiješ potvrdu za osiguranje..
Po meni je problem u instrumentu Europ.izvješća jer džaba ti ono, džaba ti slike s mobitela jer se opet oba vozila moraju pojaviti u osig.kuci..kuzim da ima fingiranih nesreća ali koja je svrha onda tih Europ.izvjesca kad plavci opet ponekad moraju da raspetljaju čvor.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pokupio ga sa farbanja, farban je branik i donji spojler..zanima me samo do kad' će branik da se ovako sija!

Ponudu CO od 1000 kn nisam prihvatio, farbano u ovlaštenom pa ceh za CO bude sigurno veći.0c7b69295e13d0c9657b57cd682f6ee2.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Nešto se dešava. Nadam se povoljnom rješenju za tebe

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Opa! 

Članak budi nadu da neće biti sve svaljeno na tebe, Dado

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@dado_sk Iz svega onog što si pisao o prometnoj bilo je jasno ko dan tko je oštećeni. Al trebalo je docekat da netko na odvjetništvu, (očito s mudima) ide s optuznicom.

Odlicno za tebe, samo da se naplatis još i pjesma. 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kod nas kad krenu ovakvi tekstovi, u zavisnosti od kojih medija dolaze, postane jasno o čemu se radi, verujem i kod vas isto.
Ovakve situacije se iskoriste da se neko na položaju skine sa istog, nema tu tužilaca sa mudima, sve se radi po zadatku i tu su dve opcije, ili se zataška ili se gura do kraja, od toga zavisi da li će oštećena raja "sirotinja" da dočeka neku pravdu, siguran sam da ni kod vas nije drugačija situacija.
Po tome, ovo je dobar znak sa konkretan slučaj

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dakle sve o cemu smo tu govorili i da je jasno tko je usrao motku i prekrsio sva moguca pravila, sad je tuziteljstvo pojasnilo jasno i glasno... 😁😁😁

E neka ga!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ništa nije gotovo dok ne bude gotovo. Ima tu prvostupanjski postupak, pa drugostupanjski, pa greške u proceduri, očevidima itd, vraćanje u prethodni postupak, sve već uhodano i viđeno u jako mnogo slučajeva u hr, sr, bih, a bogme i u at, de, fr itd. 

Ovo šta @frenchkey kaže za adeze, to su takve hobotnice i meduze da običan čovjek nema šanse u srazu s njima. 

U svakom slučaju sretno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, direstraits said:

Ništa nije gotovo dok ne bude gotovo. Ima tu prvostupanjski postupak, pa drugostupanjski, pa greške u proceduri, očevidima itd, vraćanje u prethodni postupak, sve već uhodano i viđeno u jako mnogo slučajeva u hr, sr, bih, a bogme i u at, de, fr itd. 

Ovo šta @frenchkey kaže za adeze, to su takve hobotnice i meduze da običan čovjek nema šanse u srazu s njima. 

U svakom slučaju sretno.

Ima ima samo treba imat dobrog fiškala-odvjetnika.. 

Link to comment
Share on other sites

Neka njemu osiguranje isplati, a ovome po zasluzi, boli nas rac...

Edited by CRN11
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.