Jump to content

Sudar naplata stete


rodzonis

Recommended Posts

7 minutes ago, hrvojexyz said:

osiguranja sad idu na tu kartu izbjegavanja placanja, ili bar croatia.

Sve osiguravajuće kuće idu na to da isplate što je moguće manje, ako već moraju nešto isplatiti. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nevezana osoba ima obraza tražiti odštetu zbog ozljeda? Malkice licemjerno.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Istina, al to je sad jedna druga prica.. moja zena je bila vezana 100%.

osiguranjima je cilj ne isplatiti stetu, radio sam s osiguranjima 11 godina, sve je to ista prica, na edukaciji kukaju kak moraju isplatiti kucice na Sv.Heleni, miljunska cifra je bila,  kad je onaj ludak razbio kucice prije jedno 2 godine i ubio covjeka u autu...a to kaj godinama beru premije za te i hrpu drugih kucica to ne spominju.

najvise reklamacija od klijenata sam cuo za osiguranje imovine, kod ugovaranja obecaju sve i svasta, a kad nastupi steta osigurani iznosi su ono smijurija. DA osiguranje od izljeva ode, pokriva ti neznam par kvadrata plocica.

Covjek ima kredit , ima ugovoren cpi osiguranje za slucaj smrti, umre , osiguranje bivsi E*** da ne imenujem sad ,  posebno se klosare, traze u lijecnickom kartonu koje bolesti je imao prije ugovaranja osiguranja da bi mogli napraviti otklon stete, kao da je to i prije bilo ..

ma uzas.

Edited by hrvojexyz
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
On 02. 09. 2021. at 20:02, borny said:

Nažalost i mene je danas posralo. Previše je bilo dobrih stvari zadnja 2-3 tjedna, moralo se nekako poravnati.

Vozio u koloni po Rudolfa Kolaka u smjeru istoka. Iz trake koja skreće lijevo se preko pune crte ubacio genijalac taman u rupu između mene i auta ispred. Auto ispred je u tom trenutku naglo zakočio, ovaj napravio to isto ispred mene, ja sam imao možda pola metra-metar fore i naravno da sam ga lupio jer nisam mogao predvidjeti njegovo ubacivanje pošto sam bio fokusiran na kretanje kolone ispred i iza sebe.

Moja oštećenja su na lijevoj strani do sredine tablice, njegova na desnoj strani do sredine tablice. Dakle, nije se ni prestrojio do kraja. Naravno, tvrdio je da se prestrojio 30-ak metara prije pune što bi značilo da se vozio ispred mene neko vrijeme što bi pak impliciralo da nisam držao razmak. To nije istina i imam svjedoka koji to može potvrditi jer se frend vozio 2 auta iza i vidio je ovoga kako je proletio i ubacio se preko pune.

Što sada očekivati? Odvjetnica mi kaže da bi moglo svakako ispasti.

 

image.thumb.png.6adbd0ad4f8c313d21900532ef2da703.png

 

553196859_WhatsAppImage2021-09-02at15_26_51.thumb.jpeg.0d9c533d45ae36925c13a35ad8e5cd0e.jpeg

 

599778993_WhatsAppImage2021-09-02at15_26.52(1).thumb.jpeg.8fbf50fc0e47dca3a33dcbbd868e34e5.jpeg

 

976371535_WhatsAppImage2021-09-02at15_26_52.thumb.jpeg.1e8d26ddc31be6cc2c5f829c9e88fa7c.jpeg

 

 

 

Nakon desetak podsjetnika Adriaticu od studenog do prekjčuer, izgleda da će biti riješeno. Danas me zvali da im pošaljem potvrde o uplati kako bi se osigurali od naknadnih potraživanja servisa.

Očito je prekršajnim postupkom utvrđeno da je njihov osiguranik kriv što sam cijelo vrijeme tvrdio.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Osiguranje ponudilo pokriti puni iznos popravka, ali mi je odvjetnica rekla da imam pravo i na zateznu kamatu koja je po njenoj procjeni oko 500kn.

Naravno, to sam prenio osiguranju pa su ponudu uvećali za 300kn. Bit će dovoljno. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.