Jump to content

Klepetanje ispod fara


hedonist

Recommended Posts

Znači evo kako i u naslovu piše kad upalim poziciju ništa ali kad upalim kratka svjetla počne nekakvo klepetanje ispod prednjeg livog fara tak, tak, tak zvuk sličan starim brodskim motorima. Pa sad evo neznam da li taj far ima neki relej, automat ili što već jer svijetlo normalno svijetli a kad se stavi ruka na njega i osjeti se ta vibracija od lupanja. Pojavilo mi se jučer iz čista mira pa neznam što bi moglo biti??? Auto je Megane II 2004. 1.4 16V.

Link to comment
Share on other sites

Kako misliš da stavim na onom kolutu unutar kabine na nulu ili on ima svoj osigurač pa da ga skroz isključim?

Link to comment
Share on other sites

Ili osigurac ili izvuci uticnicu samo fa vidis jelu zvuk iz njega

Šlapatalk

Link to comment
Share on other sites

to se javlja dal auto bil upaljen ili ne? Ja sam na svojem krivo stavil žarulju pa mi je škljockala, na kraju sam sve izvadil i branik i farove da sve složim na prvobitni položaj

Link to comment
Share on other sites

to se javlja dal auto bil upaljen ili ne? Ja sam na svojem krivo stavil žarulju pa mi je škljockala, na kraju sam sve izvadil i branik i farove da sve složim na prvobitni položaj

Da, bez obzira da li je upaljen auto ili ne. Ali meni se to javilo iz "čista mira" znači nisam ništa dirao oko žarulja. A ništa probaću ovo što mi je Francuz predložio a ako ne upali probaću i žarulju vaditi a kad se sjetim tog posla kroz onu rupicu od blatobrana a meni ručerde ko u Hulka ajmeee:aua:

Link to comment
Share on other sites

otišo motorić, čim su upaljena svjetla on se pali...stani ispred zida i probaj dić snop u najvišu točku, ako ti se ne digne jedan znaš koji je ili će ti odma bit jedan u najvišoj točki..

Link to comment
Share on other sites

Je izgleda da je kolega Frenchkey bio u pravu motorić podizanja fara je malo zablesao. Jučer probam prčkati malo po onom kolutu za podizanje snopa svjetala i u vožnji ugasim svjetla i ponovo upalim i sada sve ok, lupanje prestalo:nezna:Jedino sam primjetio kada idem podizati ili spuštati snop svjetala sve ok radi osim na jednom stupnju na kojem malo zablesira par sekundi al to mi nije bitno jer to ionako nikad ne diram podesim na najvišu točku i to je to.Najvažnije da nema onog nesnosnog lupanja. Hvala svima:wavey:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.