Jump to content

Kupujem jednu alu felgu 16"


rodzonis

Recommended Posts

Buduci da ih nema u oglasniku (ima jedan, prodaje iskljucivo 4 za 900kn,  a drugi trazi 700 za jednu) dobio sam ponudu za popravak felge i covjek trazi 300 kn i kaze da ce je vratiti u prvotno stanje. Da li se to isplati raditi

 

IMG_3498.JPG

Link to comment
Share on other sites

Ajmo ovak...

Da, moze se vratiti u prvobitno stanje izgledom. 100%.

Ne samo to ostecenje nego i stoput gore.

E sad, dal bi se ja vozio na tome. Nebi.

Iako ti sto majstora struke moze elaborirati da je ta felga i dalje jednako jaka.

A nadalje... Ni matematika ne ide na ruku popravku.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

pogledaj malo po renault oglasniku na fejsu znam da ima jena čovijek prodaje megene 2 s tim felgama za dijelove

Link to comment
Share on other sites

To nije puno novaca što će ti napravit tu felgu i vjeruj mi moj rođak je na Mercedesu vario felgu odlično napravljeno

Poslano sa mog VIVAX_Fly_V550 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

10D804B1-1224-4C16-8A10-E3789D449D88.png

E23036E3-6E96-4A86-86DA-74EB3EA1DBF9.png

Link to comment
Share on other sites

10D804B1-1224-4C16-8A10-E3789D449D88.png

E23036E3-6E96-4A86-86DA-74EB3EA1DBF9.png

hvala, zvao i coek prodaje komplet za 1200 kn, kao dao bi za 1000 kn, a jednu za 400 kn, ali to jos treba razmisliti (mozda mora zenicu pitati, sto je sasma legitimno), uglavnom uzet cu za 400 ako pristane, hvala za info

Link to comment
Share on other sites

Nema problema:yeah:

Link to comment
Share on other sites

300kn je 40e ? Zasto ne pogledas u Bosni koliko je ? Ja dajem garanciju da moze da se napravi i da se ne vidi. Stavis je nazad i gotovo. 

Edited by eto tako
Link to comment
Share on other sites

koliko god da je u bosni, mala je cifra da bi kupio i dostavio jeftinije 

 

Link to comment
Share on other sites

Felgu na vagu i kupi si drugu, aljuuuuuuuumini, bakaaaar želeeeeeeeeo, uostalom kud si zapeo sa dijelovima imas čelicnu, vidi kako ce se limarija srediti.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.