Jump to content

Kupujem Megane


matija sk

Recommended Posts

pozdrav 

kupujem megane 2006 god. nasao sam jedan u v.g auto je u odlicnom stanju s obzirom na god. i ima 170 tkm. full oprema 

a cijena je 3700 isao bi za 3500 e. sad me zanima jel to puno ili...

hvala

Link to comment
Share on other sites

Cijena je dobra, pogotovo ak je facelift, nisi napisao broj vrata i sto mu dode to full oprema, bojim se malo tog izraza ..

Link to comment
Share on other sites

Avidim moja greska nisam napisao ,rijec je o karavanu znaci 2006 1.5 dci sport god i 170 tkm;  ima keyless putno racunali, a.klima tempomat, nadzor pritiska u gumama krovni nosaci ,handsfree grijanje ogledala itd.  3500 eura

a drugike 2008 godina ima 135000  tkm RENAULT MEGANE 1.5 DCI GRANDTOUR 78 kw reg. do 2/19 od prvog vlasnika bez karambol,servo daljinsko ,digitalna aut.klima abs putno racunalo senzor za kisu 6 brzina ima sve isto osim tepomata od ovog prethodnog i cijena 42000 eura


 

Link to comment
Share on other sites

Dao si premalo informacija da bi ti netko mogao reć jel to puno ili nije. Sve ovisi u kakvom je stanju auto, jel bio razbijan, jel uredno servisiran, kolko je vlasnika promijenio itd... :) 

ovo full oprema mi je isto kao i sport, zvoni na alarm :D 

Osobno bih za ovako malo razliku išao na ovaj noviji

 

Link to comment
Share on other sites

znaci ovaj gore to i ja mislim jedino me cijena malo zeza, 4300 kaze da bi spustio za 100 eura, jel to je 10 godina star auto, 

Link to comment
Share on other sites

a čuj, ovce i novce buš teško dobil. Ja nekak imam averziju prema autokućama, pogotovo kad se mašina i plastike u motornom prostoru sjaje ko pesja jajca. Uvijek bi rađe pogledal ovak nekaj, od vlasnika :nezna:

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-grandtour-1.5-dci-oglas-24213097

EDIT: i obavezno bi tražil ispis km na tehničkom.

Edited by swendija
Link to comment
Share on other sites

a čuj, ovce i novce buš teško dobil. Ja nekak imam averziju prema autokućama, pogotovo kad se mašina i plastike u motornom prostoru sjaje ko pesja jajca. Uvijek bi rađe pogledal ovak nekaj, od vlasnika :nezna:

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-grandtour-1.5-dci-oglas-24213097

EDIT: i obavezno bi tražil ispis km na tehničkom.

ovo se isplati, pogotovo ak su kilometri realni..

Link to comment
Share on other sites

da ok, a kaze covjek da pristaje na sve provjere tako da mislim da bi trebao biti uredu..

 

Edited by matija sk
Link to comment
Share on other sites

uzmi broj šasije i odi u ovlašteni. Većina tih auta se uvozi izvana i skida kilometraža, a uvoz je povoljan.

Ako je sve kako piše, trebao bi biti dobar. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.