Jump to content

Laguna 1ph2


Strojar

Recommended Posts

Pozdrav,

Vadio sam pumpu goriva na svojoj laguni, i na kucistu mi je pukao prikljucak za povrat goriva(katastrofa)sad sam u potrazi za drugim kucistem pa me zanima da li pase kuciste s bilo koje benzinke, s obzirom da ima i govorni kompjuter.

Radi se o 3.0v6 24v motoru.

Hvala!!

Link to comment
Share on other sites

Ma na mobitelu sam, muka mi je prebacivat slike na laptop pa na forum, daj di je pomoc, kaj niko ne zna?

Link to comment
Share on other sites

Ne pase sa bilo koje. Za 1.8 i 2.0 ima 4modela sto sam ja sreo.

Toliko ti je puklo da se ne moze popraviti?

Opcija ti je ako ima "mesa" na kucistu pumpe da urezes navoj i tokar ti napravi od mesinga ili nekog drugog zeljeza nastavak koji zavidas u pumpu i gotovo.

Bezbroj pumpi goriva, ekspanzionih posuda od vode, povrata na hladnjacima i ostalih slicnih plasticnih spojeva je tako rijeseno bez problema.

Link to comment
Share on other sites

Znam, bavim se strojnom obradom, al bi takve stvari ipak u orginalu, novo kuciste 1990kn ?

S tim da je gore bas onaj sistem crijeva koje mora kliknuti da bi sjelo.

Link to comment
Share on other sites

Znam, bavim se strojnom obradom, al bi takve stvari ipak u orginalu, novo kuciste 1990kn ?

S tim da je gore bas onaj sistem crijeva koje mora kliknuti da bi sjelo.

Prepravi da crijeva spojiš obujmicama i poslušaj lacijev savjet.

Link to comment
Share on other sites

Pa ako se bavis strojnom obradom onda znas istokariti spoj da bude na jednoj strani navoj koji ces zavidati u kuciste pumpe ako ima mesa a drugi kraj da bude za brzi spoj za skoro 0kn.

Ili 1990kn. Racunica je jasna ?

Link to comment
Share on other sites

Pa ako se bavis strojnom obradom onda znas istokariti spoj da bude na jednoj strani navoj koji ces zavidati u kuciste pumpe ako ima mesa a drugi kraj da bude za brzi spoj za skoro 0kn.

Ili 1990kn. Racunica je jasna ?

stvar je u tom da je to sve staro i vec je plastika odradila svoje, tak je ko staklo.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.