Jump to content

megane 2007


matija sk

Recommended Posts

kupujem megane te trebam savjet. gledam godista 2006-2008. 1.5 dci motore

e sad cuo sam da su ona 2006 jako losa a da je 2008 god super vozila. 

a kakva su 2007 god. :hop::help:

Edited by matija sk
Link to comment
Share on other sites

Toliko već prožvakana tema i ovdje i na drugim forumima pa prosurfaj malo..uglavnom od 2006 ti je redizajn modela (vanjski dio i motori).

Ja sam vlasnik jednog od 2010 (2006.g proizvodnje, redizajn), 1.5 dci, kupio ga sa 97000, trenutno sam na 210000, apsolutno nikakvih problema uz naravno redovno održavanje.

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

kupujem megane te trebam savjet. gledam godista 2006-2008. 1.5 dci motore

e sad cuo sam da su ona 2006 jako losa a da je 2008 god super vozila. 

a kakva su 2007 god. :hop::help:

Moj  je 1.5 dci 2007. i nemam nikakve primjedbe na motor.Samo lani promijenio sve grijače jer je prošlu zimu teže palio.Svi grijači su izgorili ali je ipak palio.

Link to comment
Share on other sites

Pali on i bez grijača ako je kompresija dobra, samo mu  nije drago kad mora upalit :D

Tak su nekak meni objasnili :) 

Link to comment
Share on other sites

Bas tak.

Dci lako pali zbog nacina ubrizgavanja

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Super su ti to mestri objasnili, 2006 je jako losa godina, 2008 dobra, a 2009e ih vise nema :D

Auto se proizvodio, osim nesto iznimaka nebitnih, 2003-2008. 2003-2005 je prije facelifta, 2006-2008 poslije (bilo je i nesto 2009 karavana al zanemari to starno)

Za preporuku su facelift primjerci.

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.