Jump to content

Gumeni tepisi za Clio II i Thaliu


Med0

Recommended Posts

čak i na slici izgledaju lošije kvalitete, ali vjerojatno su dosta jeftiniji kad si navalio na njih

Link to comment
Share on other sites

Nije ni Gledring neka sreća. Par mjeseci nakon montaže su se pokazali znakovi habanja na vozačevom, točno na mjestu gdje držim petu kod gasa.
Sada je taj dio već toliko stanjen da samo čekam kada će se otvoriti rupa... Može li se pojedinačno naručiti samo vozačev?

Link to comment
Share on other sites

to je mana svakom tepihu, mada moj vozački traje već 2 godine. Valjda nosim mekše cipele. A pojedinačno mislim da ne možeš naručiti

Link to comment
Share on other sites

Nije ni Gledring neka sreća. Par mjeseci nakon montaže su se pokazali znakovi habanja na vozačevom, točno na mjestu gdje držim petu kod gasa.
Sada je taj dio već toliko stanjen da samo čekam kada će se otvoriti rupa... Može li se pojedinačno naručiti samo vozačev?
Isto tako na Cliu od sestre. Nakon 2-3 mj Gledrin se stanjio ali se još uvijek drži. Rekao bi da im je sad treća godina.
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, frenchkey said:

to je mana svakom tepihu, mada moj vozački traje već 2 godine. Valjda nosim mekše cipele. A pojedinačno mislim da ne možeš naručiti

Valjda kupujes finije i skuplje cipele npr. Louboutin, a ne nekavo kinesko smece. :kava:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.