Jump to content

P: Knjigu od sad popravljam


igor.grga18

Recommended Posts

Prodajem knjigu od sad popravljam sam golf3 i Vento knjiga je nova. Knjiga je dobra za početnike u mehanici i za majstore sa iskustvom govori slikovno, kako se rastavlja i sastavlja potreban alat. U glavnom je knjiga dobra za naučit i vidit ako nešto zapne. Može poslužit za djecu u školi . Cjena 170 kn.

Mob: 095 846 8959bdb192ff1e55c60488311098989ac3d9.jpg415733637b714b2c1d566f6c62f244be.jpg38c336abc709a6ab60402c7c08206d3c.jpgd428594f2c2b7f5fc520d2d3e28f3606.jpg

 

Poslano sa mog VIVAX_Fly_V550 koristeći Tapatalk

 

 

Edited by Smuchac
Link to comment
Share on other sites

Nađi takvu za Renault......Golfovi se ne kvare.:yeah:

Kvare se golovi i pasati više nego renoli pogotovo ovi novi ja sam na forumu wv nemožeš vjerovati kakvi su to kvarovi.

Poslano sa mog VIVAX_Fly_V550 koristeći Tapatalk

Pokloni djecjoj knjiznici jer je knjiga iz 1990 ih..

Knjiga je iz 90 tih ali pomaže u mehanici za početnike i za iskusne. Mehanika je za nijansu bolja od prethodne tj 90 god a nije sve u elektronici i dijagnostici

Poslano sa mog VIVAX_Fly_V550 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Na golfu trojki sam generalku slagao jos 1998.. a jedan lik je cak htio da u obicnog naguramo VR6 masinu..

Link to comment
Share on other sites

Za tricu ne bi rekao da se više kvari od svog vršnjaka Meganea, ali ima puno lošiju limariju.

Link to comment
Share on other sites

Za tricu ne bi rekao da se više kvari od svog vršnjaka Meganea, ali ima puno lošiju limariju.

Ne kvari se trica ali zato ovi novi su strašno kvarljivi. Recimo ja pričao sa jednim ima pasat b6 da je kontrolna tabla crkla rekli mu u servisu da mora novu kupit. Ima masu toga na wv forumu pozdrav

Poslano sa mog VIVAX_Fly_V550 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.