Jump to content

K: Twingo Sport RS (133)


Guest

Recommended Posts

Pozdrav,

trazi se Twingo RS, cca 2008-2011...u sto boljem stanju naravno :)

Ako netko ima za ponudit slobodno na PM ili mejl na rise000@gmail.com

Hvala!

Link to comment
Share on other sites

Ima jedan na Vukovarskoj. Križanje gdje Vukovarska ilazi na Pila IV ulicu. Ona cik cak zgrada. Pronjuškaj malo tamo po parkingu i ostavi poruku čovjeku. Želi ga prodati, ja razgovarao s njim, ali me nije zanimao auto pa nemam kontakt. Čini mi se u dobrom stanju.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

bump...i dalje niti jedan na vidiku :( 

/bilo ih je dosta po oglasnicima proslu godinu ali svi nasli nove vlasnike/

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kaj ti neki  twingo 1.2 turbo nebi bio zadovoljavajući? Ako se samo malo mapira brijem da ima puno više momenta od 1.6, a troši valjda duplo manje.

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-twingo-gt-1.2-turbo-100ks-klima-alu-15-top-stanje-rata-625-kn-oglas-25540041

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-twingo-gt-1.2-tce-gordini-oglas-25364773

Možda nije to to u guštu, razvrtavanju u to, ali nije ni taj 1.6 neka raketa...

Jedino vizualno je fakat ljepi RS..

Link to comment
Share on other sites

A 197? Relativno mala razlika u cijeni, a puno više auta... jedino potrošnja... 

Link to comment
Share on other sites

@AllesGut - ljepsi mi je puno RS, bas je nebo zemlja razlika izvana, a unutra jos i vise...kaj se tice kak ide nije tce los... Cak da se i odlucim ova dva sa linka su tipicni HR primjerci: prvi uvoz, upitnog svega, a drugi precijenjen (imho naravno).

@GTT - igra i 197ica ali sve kaj se trenutno nudi ne ispunjava moja ocekivanja (cak sam se i raspitivao ovdje za neke, pa mi je receno da "gledam dalje")...
da se nade kakav super primjerak Twinga Tce ili Clia Sporta igralo bi zasto ne ali za sada takvog nema osim onog CS u Renault Premium programu koji je bio izlozen na auto showu ali 12 somova eura mi je ipak "malo" previse za auto star 9 godina koliko god da je ocuvan.

 

 

Link to comment
Share on other sites

A 197? Relativno mala razlika u cijeni, a puno više auta... jedino potrošnja... 

Kod sporta ne gledas na potrosnju. 1.6 isto zna fino potrositi

Link to comment
Share on other sites

Samo da ispravim dio prvog posta gdje sam naveo 2008-2011, moze i noviji auto naravno (mislim da je twingo2 rs isao do kraja 2014).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Twingo RS ima 165 g/CO2.

Novi je kostao oko 120 000 kn plus minus dosta, al ne utjece previse.

2009. godiste, dakle ovaj slovenski bi po tim parametrima ispale samo trosarine tocno oko 1000€. Plus minus 100€ ukupno ovisno o parametrima cijene novog i godista.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Daj mi molim te okvirnu godinu, CO2 i dal znas priblizno kolko je kostao nov, al vjerujem da bi trebao biti ovako jeftiniji. Mozda i pola...

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Isteko EDIT.

Ovak. Ak je kostao 120000 kn a vjerujem da je manje, i ak je u igri 2010. godina, a godine ne utjecu jako ako se radi o godini, dve vise manje i obzirom da sam nasao da je CO2 132 g, bi po tome bio ispod 3000 kn.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Evo za RSa izracun (c02 165)

https://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=12804648&show=1

ppmv zbog visokog co2 - 8800kn + 700kn davanja po kg + 400kn coc + 625kn homologacija + 3500kn prijevoz, spedicija i ishodjenje sve dokumentacije do registracije.

To je da ti netko dofura auto na kucna vrata 14.000kn. ako sam odradis prijevoz, spediciju i papire izade cca 10.000kn

Inace ovdje si mozete izracunati sami:
https://uvozauta.com

/ispadne 9.900kn za ovog Twinga, dakle tocan je unutar par posto/

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Upeljas 2013. zadnju godinu redizajna sa 50 000 km i ispadne 7500. :)

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.