Jump to content

K: Twingo Sport RS (133)


Guest

Recommended Posts

Upeljas 2013. zadnju godinu redizajna sa 50 000 km i ispadne 7500. :)

 

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

 

 

Kampirat će u oglasu dugo, dugo

Link to comment
Share on other sites

ja gledam jednog koji još nije nigdje oglašen i ako mi ponudi za više od 25 tisuća kuna - mislim da neću uzeti.

kako može jedan auto star skoro 10 godina zadržati toliko visok postotak početne vrijednosti? ne mislim na 2013. godinu već na cca 2010.

Link to comment
Share on other sites

Pa RS modeli zadnjih godina drze cijenu jako, jer su HR postali rijetki za kupiti, tj. ima tih auta, ali se ne prodaju. Zakon ponude i potražnje. 5000€ bih shvatio još, ovih 7500€ mi je ko da auto prodaje jedan kolega sa foruma :yeah:

Link to comment
Share on other sites

Pa RS modeli zadnjih godina drze cijenu jako, jer su HR postali rijetki za kupiti, tj. ima tih auta, ali se ne prodaju. Zakon ponude i potražnje. 5000€ bih shvatio još, ovih 7500€ mi je ko da auto prodaje jedan kolega sa foruma :yeah:

kod mene bi bio 8000

Link to comment
Share on other sites

kod mene bi bio 8000

ma tebe se nisam uopce sjetio, ti nisi wheeler dealer

i njega bi vozio doživotno

ali čisto iz znatiželje, daj malo pojasni formiranje cijene? Jel tu uračunato gorivo koje je potrošio u ovih skoro 86tkm? :huh:

:lool: 

Link to comment
Share on other sites

ma tebe se nisam uopce sjetio, ti nisi wheeler dealer

i njega bi vozio doživotno

ali čisto iz znatiželje, daj malo pojasni formiranje cijene? Jel tu uračunato gorivo koje je potrošio u ovih skoro 86tkm? :huh:

:lool: 

plus dijelovi koji su mjenjani.

Link to comment
Share on other sites

plus dijelovi koji su mjenjani.

nis, ponudi mu tu opciju, mozda lik tebi ponudi neku lovu da ga uzmeš od njega :lool: 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
4 hours ago, GTT said:

Bilo je nekog govora o njemu u topicu od kolege @Black.Tip, baci oko tam. 

Taj RS je od jedne žene iz Zaprešića.  Auto je pic pic picikato. Bolje navalite tko misli kupiti, jer boljega neće naći 115% potpisujem tu izjavu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@homer ovo mi je najbolje, svi smo izgleda u istim grupama, a nitko za nikog ne zna 🤣

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo je istina..[emoji51][emoji51]

Poslano sa mog LG-M700 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, grgaph2 said:

@homer ovo mi je najbolje, svi smo izgleda u istim grupama, a nitko za nikog ne zna 🤣

Nedavno kad smo imali mini susret, što ekipa s foruma, što ljudi koji nisu. I sad se mi upoznavamo, razmjenimo mi imena, al meni i dalje nitko poznat dok nisu rekli forum nadimke 😂

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, GTT said:

Predstavi ga čim prije! 😎

Hoću dok se slegnu dojmovi.. sad sam ko malo dijete kad dobije dugo zeljenu igracku 😂😂

 

4 minutes ago, grgaph2 said:

@Dasso299 čestitam! :yeah:

Hvalaaaa 😀

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, homer said:

Bzvz... 😔

 

22 hours ago, GTT said:

😞 

ma bio sam totalno neozbiljan nakon kaj sam vidio oglas...sijecanjska depresija valjda :D 
i onako iskreno nakon zadnjih par autica koji su se vrtili po doma malo sam se ohladio na samo 130 atmo konja...
i dok sam razmisljao bi/ne bi >>>

 

17 hours ago, Dasso299 said:

A evo da se pohvalim da sam ja uzeo i auto je vrh 😎

Screenshot_2020-01-15-10-12-16-736_com.facebook.katana.jpg

bravo, cestitke! Svakako ga predstavi ;)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.