Jump to content

K: Twingo Sport RS (133)


Guest

Recommended Posts

On 18. 11. 2020. at 0:01, margax said:

@rise

Ne znam dal je bilo rijeci o ovome ali sam naletio na oglas pa eto, mozda pomogne

https://www.facebook.com/marketplace/item/665602734124136/

Ma to je taj isti (autopraona Bobo) kaj se gore spominjao - trazio je 9200, pa 8500, pa 8200 i sad 7500. Kupio ga je prije pola godine za 6500. Kad se urazumi cemo razgovarati :D 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, moril said:

Pred koju godinu dalo se naći twingo 133 za 6 tisuća 

Kad sam ih ja gledao prije 3 godine su isli za 5000-5500.

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, rise said:

Ma to je taj isti (autopraona Bobo) kaj se gore spominjao - trazio je 9200, pa 8500, pa 8200 i sad 7500. Kupio ga je prije pola godine za 6500. Kad se urazumi cemo razgovarati :D 

tesko da ce se bozek urazumit.. osobno znam da pazi na svaki auto tocno onako kako si opisao, lik je zesca picajzla i slobodno mu reci da kad spusti cijenu na realnu da ti se javi.. ili mu posalji onaj stari oglas da vidis kaj ce rec :D 
 

Link to comment
Share on other sites

On 21. 11. 2020. at 10:27, Kasabian said:

To je onaj iz Splita - isto imas par postova prije o tom autu. Isto camping na Njuski, sad je netko odlucio probat prodat u ZG..

Nula bodova...
 

@dolacma ne pada mi na pamet... u svakom slucaju njegov auto i njegovo pravo traziti koliko god zeli. meni je ionako ta kupovina Twinga RS 108. stvar na bucket listu, jednom ce se poklopiti. Do tada se uopce ne opterecujem :D 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Ajmo ponovo probat :D

 

Trazi se RS Twingo, 2008-2014, sto bolje stanje... 
Oglasnike sam pregledao, ako netko ima/zna za nesto ispod radara cijenim informaciju.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

iss kad vidim caps lock slova, odmah zgubim volju čitanja oglasa

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Slazem se… nazalost ponuda Twinga RS je takva da otvoris svaki oglas. Cini mi se da bi auto mogao biti iz HR tj barem da nije friski uvoz, pa mozda netko zna nesto…

Link to comment
Share on other sites

Ako tražiš rs133 javi se na 097 681 0980 i reci da ti je Karlo iz Splita da broj. To je moj bivši i auto je utegnut 1/1

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Evo sad sam stiga kući.

 

Ja sam u 10. Misec na autu prominia brembo max diskove s ferodo ds2500 plocicama, set zupčastog i kvačilo (nije trebalo ali je mene opralo..)

Auto ima lastovcic stražnji lonac i srednji rezonator i zvuk je baš onako po mome guštu (atestirano)

Jedini ulog koji znam da treba je tapeciranje volana jer sam ja pokušao s navlakom po mjeri ali nije najbolje ispalo.

Do gepeka je povučena instalacija za bass.

Simota intake s cold air dovodom

Ja još dan danas držim Twinga na pozadini jer mi je to ne prežaljena ljubav koju sam proda iz gluposti..

Stavia na njuskalo 30D oglas i reka ako se niko ne javi neću ga nikad prodat i nakon 25 dana je doša momak da ga vidi i na riječ kaparira i doša po njega nakon cca 2 miseca.

I to je otprilike to po pitanju auta.

20220828_212300.jpg

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

On 28. 06. 2023. at 18:49, rise said:

Hvala, moze koja rijec vise o autu prije nego zovem?

Ima li novosti 😂

Link to comment
Share on other sites

Ima još jedan u Splitu koji se prodaje. 098 375 414 Vedran. Isto reci da si od mene dobia broj

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 03. 07. 2023. at 8:30, Vranda said:

Ima još jedan u Splitu koji se prodaje. 098 375 414 Vedran. Isto reci da si od mene dobia broj

Lokalni diler Twingica Rs-a 🤔😂😂

Link to comment
Share on other sites

On 28. 06. 2023. at 23:19, Vranda said:

Stavia na njuskalo 30D oglas i reka ako se niko ne javi neću ga nikad prodat i nakon 25 dana je doša momak da ga vidi i na riječ kaparira i doša po njega nakon cca 2 miseca.

 

Slično kod mene bilo sa Aronom. Oglas bio prvo 1x 15 dana obajvljen dok sam bio u Zagrebu. 0 poziva. Dođem u Dubrovnik, stavim opet 1x 15 dana. 0 poziva. Stavim oglas 90 dana, reko nek stoji, iovako nitko ne zove. Prolazi vrijeme, više od mjesec dana je u oglasniku nakon zadnje objave (dakle 2 mjeseca od prve), ja nešto razmišljam kako dobro da ga nisam prodao, neke stvari su se promijenile u zadnja 2 mjeseca, pa nek stoji do kraja sezone pa ću onda razmisliti opet o prodaji. Kako sam to reko - stiže upit na njuškalo, 4-5 poziva u 2 dana, sms poruke. Kaos. E ja reko jebiga sad, odlučio sam da auto ne ide nigdje i moj je do daljnjega.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dasso299 said:

Lokalni diler Twingica Rs-a 🤔😂😂

Hahahhaha kad mi je to neprežaljeno auto... Kupia san Clia 3 r.s. ali nikako da se nađem kao i s Twingoletom.. Još uvik mi je Twingo na pozadini mobitela i PC na poslu hahahahah

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Vranda said:

Hahahhaha kad mi je to neprežaljeno auto... Kupia san Clia 3 r.s. ali nikako da se nađem kao i s Twingoletom.. Još uvik mi je Twingo na pozadini mobitela i PC na poslu hahahahah

Hahahahaha onda razumijem..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.