Jump to content

Laguna 3 1.5dci nešto puče!


perman666

Recommended Posts

Maloprije vozim djecu u autu i na 60 na sat nešto puče ispod haube. Tupi udarac.

Odvezao sam cca 5km nakon toga, nebitna brzina, sve se zivo trese,

sve plastike podrhtavaju i more vibracija. Auto vuče normalno, potrošnja normalna.

Zvuk neobičan, pun trešnje, odmah se prisjetio starog golfa 2 kad ga upališ na -10 - isti osjećaj.

Pretpostavljam da je neki nosač od nečega pukao. Imate li ovakvih iskustava? Koliko

će me to po džepu oderati i da li se mijenja brzo ?

Link to comment
Share on other sites

Pa vidi sam. Povuci rucnu, mjenjac u ler, otvori haubu i cimaj motor naprijed nazad. Vidjet ces gdje se ne drzi.. il furaj majstoru. Nosac moze biti 400-800 kn.

Link to comment
Share on other sites

I napravi to sto prije, sigurno ima vise nosaca motora 3 vjerovatno ili 4, al nije se igrat se da ne pukne i drugi pod opterecenjem..

po ovome kaj pises nosac motora , ili u mom slucaju je bio npr saraf koji se sarafi u onaj aluminjski dio koji ide na gornji nosac motora .. pa je sve vibriralo kad se gas dao.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.