Jump to content

Kartica za auto - Tražim gdje najjeftinije proći


Vox2

Recommended Posts

Da li se isplati sa Ebay-a naruciti kartice sa elektronikom pa da netko programira (ako imate nekoga možete predložiti, mogu i linkovi ako je netko naručivao ) 

Treba mi 1 ili ako je ok cijena 2 kartice .

u Renaultu kod nas je trenutno 100€ jedna kartica , 160€ 2 kartice . 

Oduvijek su skupe bile ,pa gledam možda neku jeftiniju soluciju . 

Svaki prijedlog dobrodošao.

Radi se o kartici za megan 2  2008g . 

 

Link to comment
Share on other sites

Moj savjet samo oe Renault za 100€, tu znaš što dobivaš i na čemu si. Iako mislim da je to cijena za karticu bez kodiranja. Koliko je još kodiranje, zna li netko?

Link to comment
Share on other sites

meni su rekli za 160€ da mi naprave 2 nove kartice i kodiraju  + što bi moju jednu kodirali . Tako bi imao sveukupno 3 kartice.

Tako je isto moj stari za meg.2 napravio pred 3 4 godine i još sve 3 kartice rade kao prvog dana.   Samo pitam da li ima koja jeftinija opcija posto godine odmicu i to su sve stariji auti. 

Link to comment
Share on other sites

Nemogu nac trenutno link ono sto sam ja koristio al radio sam to na 5-6 auta ukljucujuci i sebi i kartica kod mene radi 4 godine.. Tak da manite se vec prica: "Vrijedi kolko se plati"

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Ovog tipa je bila

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.com%2Fulk%2Fitm%2F261246857799

Link to comment
Share on other sites

Ja sam radio za 200kn. Treba ti can clip i renault pin calculator kojeg je nemoguce nac (a da nije virus! )

Akoimas canclip ovaj drugi dio se dogovorimo.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

vidim da si iz zagreba, ima neki tip u city centru west level -1, radi ključeve i sve auto ključeve-kartice

i par puta sam ćuo da je dobar i jeftin

Link to comment
Share on other sites

čini mi se da je bivši vlasnik mog scenica baš tu popravljao svoju karticu

Link to comment
Share on other sites

Ja sam tam radio kljuc od  megana I  i kljuc do stana (protuprovalna). Kod na kljuc od megana je tak zaljepio da prvi put kad mi je pao (doslovno) se otkacio i nije htio paliti auto, ok nista strasno ali zamislio da nisam bio doma nego 100km od doma...donio sam mu, rastavio zaljepio i odonda je dobro.

kljuc od stana od prvog dana nije ulazio i okretao bravu kao originalni.Odnio na doradu , nesto je pobrusio, mrmljao kak bez wd40 ne mogu tko zna kaj ocekivat.

Nakon toga je radio nesto bolje kljuc , sve dok nije pukao nakon jedno godinu i pol.Ja sam valjda kriv jer otvaram onak iz trzaja, ne primam za kvaku .

 

Cisto heads up ... makar mislim da neke velike alternative i nema. Imaju jedni na jarunskom placu di sam radio kljuc za stan, skuplje je ali od prve kljuc otvara kak treba, i jedni na savici tj tam lastovska, tam sam bio i cini mi se da znaju kaj rade, kartica bez handsfree-a 400kn.

Link to comment
Share on other sites

moze se naruciti sa ebaya bez problema prazne kartice i ode se samo kodiraju.samo triba paziti jer imaju kartice sa dvi vrse chipa pa bi tribalo samo malo pripazit sta pise u opisu

ovaj gore link sta je ntko stavio bi treba biti ok

Link to comment
Share on other sites

Da pitam za ključ od Twinga. Prije tri tjedna mi se zaledio čep od rezervara i kada sam okrenuo ključ pukao je plastični dio a metalni ostao u bravi od čepa. Uspio sam to nekako izvaditi, sastaviti ključ i upaliti auto. Onda sam bio kod bravara u Velikoj Gorici kojeg su mi preporučili da mi napravi rezervni ključ i čovjek kaže da nemože napraviti ključ koji će mi daljinski otključavat i zakjlučavat auto nego ću morat ručno otključat auto. Iako mi nije bilo baš praktično za prvu ruku sam uzao takav ključ, 180 kuna je bila cijena. Sada me zanima jel mogu ovi bravari koje ste naveli napraviti kjuč kojim ću moći i daljinski otključavat i zključavat auto? 

Link to comment
Share on other sites

nabavi prazan ključ na ebayu i prebaci svu elektroniku i nož u njega, nešto ovako pretpostavljam, jer je izgleda bio problem staviti sliku starog ključa :deda: 

https://www.ebay.com/itm/Remote-Key-Blank-Shell-1-Button-Fob-Case-fit-RENAULT-Twingo-Clio-Kangoo-MasterBH/183032952312?epid=19013576694&hash=item2a9d9d35f8:g:8kAAAOSwcUBYS~Mz&vxp=mtr

 

Link to comment
Share on other sites

Vidio sam te prazne ključeve ali ja bi želio uz ovaj moj kojeg sam sastavio i zaljepio i koji sada radi napraviti još jedan takav da mi otključava daljinski. Našao sam na netu kučišta sa kompletnom elektronikom unutra, frekvencija 433 MHz. Zanima me jel bi se takav ključ mogao upariti tj programirati da mi radi kao ovaj originalni?

Link to comment
Share on other sites

Evo ovaj u Križevcima je meni rekao oko 480kn za jedan kljuc/karticu novi.
Ja sam izgubio jedan tako da bi mi dobro dosao jos jedan.

Facebook EPC Bastek

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Samo da obavjestim ,digli su cijene kartica oko 1300 su sada 2 kartice i kodiranje... :) nije više 1050kn kako je bilo

Link to comment
Share on other sites

renault ovlasteni , zak karlovac,  830kn je jedna kartica i programiranje stare 

20180606_133136.jpg

Edited by Vox2
Link to comment
Share on other sites

Jel moguće donijeti rabljenu karticu na kodiranje? 

Link to comment
Share on other sites

Ja cu uskoro ic u ovlasteni da mi naprave dve nove kartice, pa sam racuno da ce biti oko 1200-1300kn. Sada imam samo jednu i ta jedna malo oce, malo ne, kad izvadim bateriju i vratim onda proradi i tak... vec sam jednom mjenjo kuciste jer je izgledalo kao da je proslo 8 svjetskih ratova [emoji3]

Link to comment
Share on other sites

Jel moguće donijeti rabljenu karticu na kodiranje? 

moguce, odneses i prekodiraju ...bitni da je oem renault ne kopija ebay..

Ja cu uskoro ic u ovlasteni da mi naprave dve nove kartice, pa sam racuno da ce biti oko 1200-1300kn. Sada imam samo jednu i ta jedna malo oce, malo ne, kad izvadim bateriju i vratim onda proradi i tak... vec sam jednom mjenjo kuciste jer je izgledalo kao da je proslo 8 svjetskih ratova emoji3.png

nađi od kakakvog razbijenog megana karticu i prekodiraj ??

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.