Jump to content

Kartica za auto - Tražim gdje najjeftinije proći

Vox2

Recommended Posts

Lowlife

Kod mene obje kineste zapinju. Mjerio sam sublerom izgleda da igra manje od pol mm sa strane. Trebalo bi obrusit a onda je opet ruzno. Mozda i materijal. Original je nekalo glatka pa klizi kineska je hrapava. Zapinje tolko da sam kod vadenja iscupao kljuc.

• Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• frenchkey

13

• Vox2

9

• MilosB

6

• nspadic

6

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Sad me ovo potaklo da idem malo opet mjeriti. Ugl ekipa ako nekom ikad rikne zavojnica u originalnom kljucu tj tabla krene javljati neke poruke da se umetne kartica mada je kartica umetnuta.. na megan

Evo samo da javim za sve zainteresirane. Stigle one kartice iz Njemačke nakon nekih 10 dana (svaka u svom pismu) i zasad su OK. Na klik su, tako da kome treba brzo rješenje da ne čeka iz Kine, pr

Izradio karticu (non hands free) za Meg II na Savici pored tržnice, Electronic shop, 450 kn uklj. uparivanje kartice i narezivanje ključa. Trajalo 15-20 min. Radi savršeno. Preporuka svakako kome

Posted Images

frenchkey

E jbg, mozda je moj kinez napravio tanje, ko zna

Poslano sa mog koristećiTapatalk

Lowlife
Kod mene obje kineste zapinju. Mjerio sam sublerom izgleda da igra manje od pol mm sa strane. Trebalo bi obrusit a onda je opet ruzno. Mozda i materijal. Original je nekalo glatka pa klizi kineska je hrapava. Zapinje tolko da sam kod vadenja iscupao kljuc.
Sad me ovo potaklo da idem malo opet mjeriti.
Ugl ekipa ako nekom ikad rikne zavojnica u originalnom kljucu tj tabla krene javljati neke poruke da se umetne kartica mada je kartica umetnuta.. na megane 3 prolazi kinesko kuciste uz malu doradu. Naravno zavojnica se samo odlemila.

Znaci ja sam dobio karticu sirine 55.9mm.
Original je 54.45mm.
Nije ubiti to ni problem nego slot koji je vise zaobljen a kineska kartica je pod ajmo rec nekim kutem.. potrebno je samo rubove malo skinuti finim smirglom i poslje ispolirat necim. Sve naravno radi bez problema.

20210720_115314.thumb.jpg.70a9daa494695cc0f06ef477a4139680.jpg
  • Like 4
  • 5 months later...

Izradio karticu (non hands free) za Meg II na Savici pored tržnice, Electronic shop, 450 kn uklj. uparivanje kartice i narezivanje ključa. Trajalo 15-20 min. Radi savršeno.

Preporuka svakako kome treba, mislim da nema povoljnije u ZG. Kontaktirao sam dvije-tri opcije, sve je bilo skuplje. Kontaktirao sam i ovlaštenog (AK Štarkelj), 1030 bi bila kartica + 312 uparivanje, dakle >1300 kn.

• Like 3
  • 4 weeks later...
miki ZD
On 18. 01. 2022. at 13:15, Luka said:

Izradio karticu (non hands free) za Meg II na Savici pored tržnice, Electronic shop, 450 kn uklj. uparivanje kartice i narezivanje ključa. Trajalo 15-20 min. Radi savršeno.

Preporuka svakako kome treba, mislim da nema povoljnije u ZG. Kontaktirao sam dvije-tri opcije, sve je bilo skuplje. Kontaktirao sam i ovlaštenog (AK Štarkelj), 1030 bi bila kartica + 312 uparivanje, dakle >1300 kn.

Možeš li viditi koliko bi bila za hands free.

Edited by miki ZD
frenchkey

mislim da takve ne radi. Ispravite me ako griješim

Možeš li viditi koliko bi bila za hands free.

Oprosti, ne razumijem, ne služiš se mailom/telefonom?

Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Like 2
hrvojexyz

Radi radi, ovaj na Savici mi je rekao mislim 600kn za handsfree karticu, nisam uzeo nikad na kraju.Stari mi ima golfa IV , uzeo ga godinu dana starog 2002.g. , isto samo jedan kljuc, nikad problema , racunam da cu i ja tim stopama :D

frenchkey

Napravi drugu karticu koja je obicna ako moze

• Create New...

Important Information

Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja..