Jump to content

pomoć, brujanje u vožnji


mirko7

Recommended Posts

mehaničar mi ima gripu, tako da nisam uspio vozilo dignut na dizalicu a problem

brujanje u autu i to svaki dan sve veće, ali samo kad idem u lijevi zavoj jedva da se čuje a kad se ide ravno i desno bome bruji, danas se vratija sa sela , čak se svađali da li se čuje više naprijed ili nazad, na uzbrdici se manje čuje neovisno da li je desni zavoj ili pravac

dolaskom kuči pipao sam sva četiri kola ono skineš ratkapu pa gdje treba biti ležaj i svi su iste temperature tj onako lagano topli, dava sam gas u mjestu je da se nešto malo čuje ali ne kao u autu inače je grandtour  pa neznam , trebao bi sutra opet na selo a neznam u čemu je kvaka

help

Link to comment
Share on other sites

kad ga stavim u ler u vožnji opet se čuje lagano, a ispod 2000 okretaja dosta slabije na 1500 jedva se čuje

Link to comment
Share on other sites

da li je možda koji nosać motora i to mi palo na moju pamet

Link to comment
Share on other sites

Zaleti se 80 100 i u ler. Pa zavoje hvataj  lijevo desno. Pa slusaj zvuk. Vjerojatno lezaj 

Edited by Vox2
Link to comment
Share on other sites

proba sam sve to ali mi je osjećaj kao da čitav auto bruji odozdola, nisam na selo iša ak di stane nebi bilo dobro

 

Link to comment
Share on other sites

Nece stati?. Ja sam na trecem autu u kuci imao slucaj gdje je prosao lezaj. Samo tako u zavoju je uzasno brujio. Nakon 10tkm brujanja se zamjenio hah...nije se rasipao na srecu .nakon izmjene par km kasnije druga strana prozujala... vec 5tkm se vozamo budemo jednom zamjenili :) . Zvuk dolazi sa svih strana kako se prenosi. 

 

Link to comment
Share on other sites

tnx isto mislim nakon današnjeg temeljitog pregleda da je ležaj

Link to comment
Share on other sites

ajde do nekog s dizalicom nek zavrti svaki kotač i odmah žeš znati jeli i koji je ležaj. Nadaj se da nije onaj u mjenjaču

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jutro, eto nije me bilo par dana ali moram vam napisat kvar riješen, zadnji lijevi ležaj otišao i prominjenjen, stvarno zbog karoserije grantoura nisam mogao odrediti, stalno sam mislio da je negdje naprijed ali zadnji, sad ćujem i tice dok vozim

hvala na podršci

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.