Jump to content

frenchkey

Recommended Posts

Jutros primjetio da mi značajno fali antifriza u posudi. Napuklo crijevo koje vodi od termostata do malog kilera u kabini. Na sebi ima vijak za odzračivanje. 

U okolici ga ne mogu nabaviti, ebay mi je dugo čekati, ima netko na prodaju ili ideju gdje kupiti?

WhatsApp_Image_2018-03-15_at_10.55.02.th

DSC03475.thumb.JPG.15893d4c6deedbf47d115

 

Link to comment
Share on other sites

Za prvu ruku omotaj ga samovulkanizirajućom trakom pa preko svega duct tapeom, trebalo bi držati dok ne nabaviš novo.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ne znam gdje je kupiti, valjda ima po bau centrima. Ja sam svoju kupio prije valjda 15 godina i još uvijek je imam, uvijek stoji u autu zlu ne trebalo. Do sada me spasila par puta i to je jedina traka kojom možeš pokrpati puknuto crijevo, a da to zaista i drži. Moja je neka no name i koštala je pedesetak kuna.

Link to comment
Share on other sites

Jučer popodne bio u Kotača (Tokić) i kažu da mi crijevo mogu nabaviti i da će doći danas popodne. Cijena 82 kn! Živi bili pa vidjeli. Na slici izgleda kao da je to to.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.