Jump to content

Twingo II kape armotizera


dbkMM

Recommended Posts

Bok,

 

Vec par mjeseci mi nešto lupa naprijed na ovjestu, prvo su bile promjenjene krajnice, pa gumice na balans štangi, i nakon toga sam više puta vodio auto na servis da pokušaju nac ali bezupješno.

I evo više ne znam što da radim, ja osobno mislim da su kape armotizera pošle...

Zna li tko koliko košta zamjena, ima li više marki i koju je marku najbolje uzet te koje su cijene?
Jeli tko mjenjao to clio/twingo/megane i koliko je platio mjenjanje?

 

Hvala

Link to comment
Share on other sites

Nisam bas neki mehanicar, ali meni bi prvo pali na pamet selen blokovi?

Link to comment
Share on other sites

Nisam bas neki mehanicar, ali meni bi prvo pali na pamet selen blokovi?

Ma 99% kape armotizera, bio kod još jednog mehaničara, kaže da je odozdo sve utegnuto, ali kad uzmeš rotu i upreš je odozdo dok je auto na dizalici, i kad je pustiš čuješ lupanje to..

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

To je tipično za više modela Renault. To nije jeftin i omiljen zahvat pa se rijetko radi, možda da je i amortizere pregledat...?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.